Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Őszinte vélemények a méreteimről?

Őszinte vélemények a méreteimről?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. Tudom, hogy egy kép sokat számít, de a számok alapján őszintén, mi az ami esetleg sok?

178 cm, 60 kg

Csípő: 85 cm

Derék: 70 cm

Mell: 84 cm

Comb (legvastagabb rész): 53 cm

Komoly válaszokat légyszi, nagyon nem tudom reálisan nézni a testem..köszönöm előre is!


2014. júl. 19. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. júl. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 emma69 válasza:
Hát a súlyod nem sok, sőt elég vékony lehetsz, egyébként jók a méreteid, csak furák is mert a súlyod alpján kevesebbnek gondolnám a centiket is és igazán nem bántásból mondom csak azért mert mondjuk én 10cm-el alacsonyabb vagyok, 59kg és mondjuk a legtöbben csak 1/2cmel vagyok nagyobb sőt derékban kissebb, ami fura hisz magasságomhoz jóval több a súlyom mint neked a tiédhez. Lehet csak egy kis tornára lenne szükséged. Remélem nem írtam semmi sértőt
2014. júl. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, semmi derekam nincs teljesen "egyben van" a felsőtestem vagyis semmi alakja nincs szinte..erősítés vagy futás vagy mire gondolsz?:)
2014. júl. 19. 19:58
 4/4 emma69 válasza:
Mivel 14 éves vagy ez változni fog, nőiesedni fog az alakod,úgyhogy ne aggódj :) ami a tornát illeti a futás a bringázás és az úszás mindenhol erősít és formál, úgyhogy ezek közül valamelyiket vagy többet is mindenképp megéri csinálni, ha a derekadat szeretnéd karcsúsítani(egészében azért nem hinném hogy fogynod kéne úgyhogy ez inkább csak formálás) akk a hullahoppozás az egyik csodaszer :P az elején kitartónak kell lenni de belejössz nefélj. És ha akarsz akk különböző hasizom,popsi és combformáló gyakorlatokat is végezhetsz a szép formákért
2014. júl. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!