Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le 10-12 kilót?

Hogyan fogyjak le 10-12 kilót?

Figyelt kérdés
175cm 75 kg-os nő vagyok. Egy bizonyos gyógyszer miatt híztam néhány hónap alatt 20 kg-t. Tehát eredetileg olyan 55 kg vagyok. Nem eszek sokat és minden nap mozgok is minimum fél órát. Még mingig szedem a gyógyszert. Lehet az gátolja, hogy fogyjak?
2014. júl. 20. 14:34
 1/1 anonim válasza:
Ha a gyógyszer miatt híztál és fogyni akarsz akkor miért szeded a gyógyszert amitől hízol?! Ez bocsi de logikátlan..NE szedd a gyógyszert, és mozogj többet..járj el futni, biciklizni, tornázni (azt otthon is lehet), és menj el jó hosszú távra sétálni:) egyél kevésbé zsíros és cukros ételeket, majd egy pár nam múlva teljesen iktasd ki és táplálkozz egészségesen, de mellé mozogj is:) remélem tudtam segíteni.
2014. júl. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!