Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért híztam vissza 2 hét...

Miért híztam vissza 2 hét alatt 4 kg-t?

Figyelt kérdés

fél év alatt fogytam 11 kg-t és az elmúlt két hétben 4kg vissza is jött. Nem értem. Állandóan ez a jojo kikészít. Viszont nem ehetek úgy ahogy a diétám alatt, mert most kezdtem el dolgozni és nem bírnám. Csak annyi változott meg, hogy a diétánál heti 3x sportoltam és nem ettem zsemlét. (Most meg van, hogy rákényszerülök, hogy egyek, mert nincs erőm és el is ájultam már.) Nem akarok visszahízni. :( Kérlek titeket mit tegyek?


Köszönöm előre is a válaszokat


2014. júl. 21. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Két hét alatt 4 kiló nagyon sok. Mit ettél pontosan és mennyit?

Hány kg vagy, hány centi, nő vagy férfi?

2014. júl. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
22/N 160cm és most jelen pillanatomban 79kg. Hát volt hogy egy nap 2 zsemle volt plusszban vagy sült krumplit sütöttem magamnak (nem mirelitet)de persze csirkemell és barna rizs mellett az egyik étkezés. Nem gondoltam volna, hogy ennyit fog alantban nyomni.
2014. júl. 21. 08:56
 3/4 anonim ***** válasza:

De mihez volt pluszban? :)

Egyébként attól nem lehet hízni, hogy egy nap "rosszul" ettél és sok lett a zsemle, krumpli. Ahhoz minden nap kellett valami gondnak lennie.

Nem tudod leírni egy napodat, hogy hányszor, mit, mennyit eszel?

2014. júl. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem biztos, hogy annyit hiztal, napi 3-4 liter viz a javasolt, az meg mar alapbol a 4kg plusszod :) Az is lehet, hogy hamarosan megjon, olyankor sok vizet raktaroz a szervezet, ami majd kiurul. :)
2014. júl. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!