Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek milyen volt lefogyni?

Nektek milyen volt lefogyni?

Figyelt kérdés
Én jelenleg is fogyokúrázom,eddig 6 kilót fogytam 8 hét alatt,s még 11 kb hátra van.Milyen érzés volt mikor sikerült? s visszajelzések milyenek voltak,esetleg extől meg rossz akaroktól :) csak kiváncsi lennék :D

2014. júl. 21. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Férjem fogyott kb. 40 kilót, 1 év alatt. A legtöbben azt hitték, hogy súlyos betegsége van, pedig majd kicsattan az egészségtől :D :D Mások csak nem értik, miért "kínozza" magát. Alig-alig gratulált valaki szívből, de még ők is jajonganak utána, hogy de tovább már ne fogyjon stb.
2014. júl. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, és elmondása szerint olyan érzés, mintha börtönből szabadult volna :)
2014. júl. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Érdekes, de lefogynom visszagondolva könnyebb volt, mint most megtartani az elért súlyt. Jobban kell most figyelnem, mint diéta alatt, hogy mikor kevés, sok vagy épp elég amit eszek.

Az ismerősök véleményére nem adok, úgy sem tudok nekik megfelelni. Egyszer kövér vagyok, ha lefogyok akkor meg sovány. Párom látott már kövéren is, soványnak is szóval neki mindegy.

Minden fejben dől el. Néha elégedett vagyok az eredménnyel, néha kevésnek érzem, néha soknak. Mikor milyen a kedvem.

2014. júl. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!