Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kaloriaguru szerint egy nap...

Kaloriaguru szerint egy nap ezer kalóriát kellene bevinnem a szervezetembe?

Figyelt kérdés

Regisztráltam erre az oldalra.

Kalkulátor szerint, amit kitöltöttem rám nézve, a végeredmény szerint 1000 kalóriát szabadna bevinnem egy nap a szervezetembe, ha fogyni szeretnék.

Azaz pontosabban 975-öt.


Olyan kérdésem lenne, hogy ilyen kevés kalória bevitelhez milyen ételeket fogyasszak?

Alapvető, hogy a szénhidrátot mellőzöm 95% - 100%-ban, de mi az, ami ebbe belefér egy nap?


2014. júl. 22. 11:28
 1/10 anonim válasza:
ezer rettenetesen kevés,a szervezeted így valósznüleg tartalékolni fog mert nem hinném,hogy ez elegendő,inkább egyél kb 1200-at s dolgozd le azt a 200-at valami mozgással,úgyis úgy az igazi ha mozogsz.De ha mindenképp tartani akarod az ezret akkor javaslom,hogy olyant egyél ami laktato s kevésbe kalóriadús.
2014. júl. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

talán nem kellett volna heti 8000 kiló fogyást beírni

A minimum 1200 kalória.

2014. júl. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A történetem annyi, hogy fél éve születettek meg a hármas ikreim. Terhesség alatt sokat feküdtem, nem zabáltam halálra magam, de a semmi mozgástól és pár gyógyszer mellékhatása miatt (orvosom erre külön felhívta a figyelmem a terhesség alatt) feljött rám jó pár kiló.

165 centimhez jelenleg 94 kilót nyomok. Már fogytam kb. 6-8 kilót szülés óta.

Tornázom naponta 3-4 órát és este Norbi duci tréninget nyomom végig.

Szénhidrátot csökkentettem, már-már kiiktattam az életemből, de előfordul, hogy beviszem a szervezetembe.

Igyekszem sok rostosat enni és inkább zöldséget.

Napi 3-4 liter vizet nyomok le a torkomon. Régebben előfordult, hogy 2,5 dl-t ittam egész nap. Mondjuk "lánykoromban" nem is közel 100 kilós voltam, "csak" 65.


Szeretnék elkezdeni futni is, de volt már pár térd műtétem és az orvosom nem javasolja a térdeim terhelését, amíg legalább 80 kg nem leszek.


Önbizalmam semmi. Hiába szeretnék edzőterembe menni, nem szeretném, ha kinevetnének és kinéznének.

A lányok mellett meg csak csúcsidőben tudok menni, azaz este 5-6 fele, amikor a férjem hazaér.

2014. júl. 22. 11:44
 4/10 A kérdező kommentje:
Talán nem kéne ekkora über bunkónak lenni, kedves második.
2014. júl. 22. 11:45
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Ebbe mégis mi volt az überbunkó? Áruld már el!

Ha beírsz egy csomó kiló fogyást, persze hogy kiir baromi kevés kalóriát. Minimum 1200 kalória! Az alatt koplalás van.

2014. júl. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Majd a gyerekeidnek is azt mondod, hogy überbunkók? SZép kis anyuka, mondhatom.
2014. júl. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem írtam be semmilyen kilót, hogy mennyit szeretnék fogyni vagy, hogy mennyi szeretnék lenni.

Gondolom, magát az oldalt se ismered.

Szimplán kitöltöttem a kalória kalkulátort, ami rám vonatkozik adat.

Mennyi idős vagyok, hány centi, hány kiló. Sportolok-e valamit, mennyi ideig egy nap.

Majd a számolás után kaptam meg ezt az eredményt.


Lehetne normálisan is válaszolni és segítőkészen. Ha pedig ne megy, akkor lapozz tovább.

Én itt érdeklődöm és segítséget kérek, nem pedig a lenézést és a lehordást várom.

2014. júl. 22. 11:51
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezt az oldalt nem ismerem, de több másikat igen.


A legtöbb helyen meg kell adni a heti fogyás mértékét. Ezt igen sokan 1 kg-ra vagy még többre állítják és ezért jönnek ki ilyen extrém alacsony értékek a napo kcal-ra.


A napi 1200-1300 kcal alatti értékek nem reálisak, ezzel csak koplaltatod a szervezetedet, mert még a saját müködéséhez (légzés, szívverés, testhömérséklet) sem elegendö.


Ha gondolod, írd meg az adataidat privátban, akkor segítek kiszámolni, hogy mi az, ami mellett tartósan lefogysz és utána meg is tudod tartani, valamit amikor a böröd is tudja követni a fogyást.

2014. júl. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A 8. vagyok, közben látom, megírtad az adataidat.
2014. júl. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A te súlyodhoz minimum 1600 kalóriát kellene elfogyasztani naponta, itt valamit nagyon félrekalkuláltál, még egy 50 kilós nőnek sem szabad 1200 kalória alá mennie, nemhogy neked. Szépen fokozatosan kell lefogyni, mert ha túl kevés kalóriát viszel be, akkor a tested átvált tartalékoló üzemmódba, vagyis a levegőtől is hízni fogsz. Ezzel szemben ha egészségesen étkezel és mozogsz mellé, akkor nem fog megnyúlni a bőröd és úgy adod majd le a kilókat, hogy azt hosszútávon tartani is tudd.
2014. júl. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!