Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá magam?

Hogyan vegyem rá magam?

Figyelt kérdés

Most nem motivál semmi az égvilágon. Meg lehangol a gondolat, hogy az öltözködés is az edzéshez 5-10 perc, mert nincs egy normális sportmelltartóm, meg pénzem se rá, így többet hordok...vállam is fáj tőlük, ebbe belegondolva kedvem sincs, és csak lustulok..cipő is rossz már, arra sincs pénzem...

Azt már hagyjuk, hogy ha úgy állok neki, hogy görcsöl a belem picit, azaz kell egy picit eresztenem (bocsánat, hogy ezt írom) sokszor lesz hányingerem, vagy puffadok fel mozgástól. Délután, este meg van már bennem több kaja is, meg gyakran pisilek, mert sokat iszok, így olyankor emiatt nem szeretek...


2014. júl. 22. 12:02
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy sokat nyávogtam, de normális válaszokat szeretnék.


Nem akarok kifogást, fogynék már, meg edzenék tényleg, hogy időm is menjen, nem kifogások, hogy dagadt állat maradjak, ilyen beszólás nem kell, köszi...

2014. júl. 22. 12:03
 2/15 Andizsuzsi ***** válasza:

"Nem akarok kifogást"


Pedig csak azt soroltál.

2014. júl. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ezelőtt is ezek az eszkzeim voltak, mégis csináltam, de belefáradtam. Ha eszembe jut, mennyire fája vállam már így is az alapmelltarttól, hát még azok ( nincs kicsi mellem).

Persze, hogy azok, felsoroltam őket, és szretnék rajtuk túllépni, de hogyan?

2014. júl. 22. 12:10
 4/15 anonim ***** válasza:

Nehéz eset vagy, ezt a panaszkodást felejtsd már el. Hiába sír a szád, senki nem kíváncsi rá és nem fogja helyetted megoldani a dolgaidat. Én pasi vagyok nem értek a melltartókhoz csak annyira hogy egy kézzel is egy pillanat alatt kikapcsolom, becsukott szemmel :D


Gondolom bálásba lehet kapni valami jót. Edzéshez meg elég egy kínaiban vásárolt hagyományos vászon sportcipő is pár száz forintért. A válladra meg vegyél lóbalzsamot az is pár száz forint, edzés előtt kend be. Egyél napi ötször ha tudsz akkor húst meg párolt zöldséget és kevés rizst meg durum tésztát. És nehogy azt mond hogy a zöldség drága, mert összekaparom magam.


van rengeteg videó a neten, könnyebb, nehezebb ezekre ugrálhatsz nyugodtan. De pl sétálhatsz is napi 1 órát, készítsd el magad a kaját és ha egyszer már elkezdted ezt az életmódot folyamatosan csináld akkor is ha fáj a vállad meg akkor is ha leszakad az ég.


Akár ezzel is kezdheted és nehogy azt mond hogy ez nehéz. Csak annyit csinálj először amennyi könnyen megy, folyamatosan jobb leszel és előbb vagy utóbb megtudod csinálni, addig gyakorold ameddig eléred hogy ezt megtudd csinálni. A lényeg hogy fejezd be az önsajnálatot, lépj már ki ebből a felfogás módból és kezdj el tenni magadért. Mindenre van megoldás csak akarnod kell, lendülj át a holtponton.

https://www.youtube.com/watch?v=cZnsLVArIt8

2014. júl. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

"Gondolom bálásba lehet kapni valami jót"


Hát nem...írtam már azt is, hogy nincs kis cicim, szeretném, ha normálisan is tartana, ezt jelenleg többel oldom meg.


" Edzéshez meg elég egy kínaiban vásárolt hagyományos vászon sportcipő is pár száz forintért."


Nem tudom, te mit edzel, én inkább vagyok a több éves, nyúzott cipőmben, mint egy vászonvalamiben, annyi erővel mezítláb is lehetnék, kell, hogy tartsa valami a lábamat, a bokámat, és felfogja a csapódást...


Szerinted, ha bekenem a vállamat balzsammal, akkor a melltartóK TÖBB ERŐS pántjától nem fog még összehúzodni, és fájni? De.


A kajával nincs gond, erre kár volt energiát pazarolnod, szót se említettem róla. Ilyenkor miért jönnek még egyéb képzeteitek?


És kösz a tippeket, de azt is tudom, mit kell mozognom már, épp írtam az előbb, hogy eddig is ugyanezekben edzettem, de beleuntam. Nem az edzésformába, hanem az előkészületekbe.

2014. júl. 22. 13:25
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát én tényleg nem értem, honnan jött, hogy kezdőnek nézz :)
2014. júl. 22. 13:26
 7/15 anonim ***** válasza:

Onnan jött hogy kezdőnek néztelek mert minden nehezedre esik és mindenből problémát csinálsz. Nézd már meg mi volt az alap kérdésed. nekem ebből az jön át hogy egy szerencsétlen, tehetetlen elhízott csaj vagy aki képtelen magáért tenni.

Ráadásul még el is játszod hogy mindent tudsz :D Ha ilyen nagy tudású vagy akkor miért vagy még mindig ilyen kövér, miért fáj még a vállad és miért okoz problémát egy melltartó. Miért nem tudtad még megoldani ezeket.??


Nem a bálás a lényeg meg a vászon tornacipő ember hanem az hogy önállóan találd ki mire van szükséged és teremtsd meg magadnak én szerinted honnan a francból tudjam. Csak adtam egy ötletet hogy kezdj már el gondolkozni, mert táplálkozás ügyileg meg edzés ügyileg is amatőr vagy.

Ha nem lennél az nem lenne túlsúlyod.

De gondolom nem ment át amit most írtam :D Van az a típusú ember akin lehet segíteni és van az akin nem és nem is érdemes :D

2014. júl. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Akkor csak el kellett volna olvasnod a plusz infókat.

Ez meg nem kezdőség, hanem személyiség kérdése...

Én nem tehetek arról, hogy neked milyen asszociációid vannak erre...

Eljátszom, hogy mindent tudok...igen. Most figyelj: fogytam márm így igen, tudom, mitől lehet fogyni, és hogy miylen mozgást szeretek és bírok. :) Többet, mint hinnéd, a sétánál sokkal többet, meg rubint réknál is, de nem is ez a problémám. Azt olvastad ? :)


Jézusom :D Én befejeztem veled, mert nem vagy normális. :D

Azért, mert jelenleg (leírom még egyszer): nincs motivációm, és rosszul érzem magam a ruhában,a mit edzek, az neked azt jelenti, hogy amatrő vagyok a mozgás-táplálkozás terén? Hát most ezen jót nevettem :D De ennek ellenére, írhatsz nekem priviben, mert neked is van valamilyen lelki gondod, beszélhetünk róla. Ezt abból szűrtem le, hogy nem is írtam semmit ezekről, de te már jósként és asszociációkkal kitaláltad, mit tudok és mit nem, és ezekkel bántani és támadni akarsz...


Szóval szerinted ez az egy oka lehet a túlsúlynak (hormonok, gyógyszerek, betegségek nem is....)??? Vagy ez csak megint valami, hogy bánthass ?? Nem veszem magamra, de durva nézni, amit csinálsz. :o

2014. júl. 22. 14:10
 9/15 anonim ***** válasza:

:D rendben te nyertél :DDD Igazad van. Profi vagy. Kellemes hetet és sok sikert kívánok.

Béke legyen veled :)

2014. júl. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Na, látod, ez egy jó húzás volt tőled, meg is lepődtem.

(Épp akartam javasolni, hogy (fiatal lehetsz még) tapasztalj egy kicsit a világból, és akkor rájössz, hogy nem kellene butaságokat kitalálnod, csak, hogy nyerj (?? nekem nem erre ment, neked erre, ez is árulkodik.) Bárki látja, hogy a számból nem hangzott el semmi olyan, amiről te beszéltél, és nem is a kérdésre válaszoltál. Na, én lapoztam, dolgom van.

2014. júl. 22. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!