Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék könnyen és...

Hogyan fogyhatnék könnyen és gyorsan?

Figyelt kérdés

2014. júl. 26. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Ahelyett, hogy a gép előtt mereszted a segged, kimész futni. Remélem tudtam segíteni.
2014. júl. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
ahhahhaaa :DDD
2014. júl. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
ilyen nincs, válts életmódot drága!
2014. júl. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Zsírleszívással!
2014. júl. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Az ételeken és a mozgáson múlik, de rosszul kezdted, mert gyorsan, igazán jó alakot nem lehet elérni. :)

Tiéd a választás:


- hánytatod magad, evvel igazán gyorsan lelehet fogyni, de tönkreteszed a szervezeted, és lógós lesz a bőröd

- elmész futni, nem tömöd magadba a gyors kaját


Nincs olyan, akinek csak úgy jó alakja lett egy csettintéssel, keményen meg kell érte dolgozni.

2014. júl. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem tömöm magamba a kaját nem is igazán eszek
2014. júl. 26. 23:38
 7/10 anonim ***** válasza:
57%

Nem mindegy,hogy mit eszel.Első dolog amit azonnal be kell tartanod a fogyás szempontjából(-és az egészségedért),hagyd el a transzzsírokat!Transzzsír a napraforgó olaj is!(hacsak nem hidegen sajtoltat veszel,fél liter 1000 Ft.fölötti árral)és az összes felvágottban,virsliben is az van.Használj SAJÁT KISÜTÉSŰ kacsa,liba,vagy disznó zsírt(ezekből leheletnyi kell),vagy kókuszzsírt.Én kacsa,libazsírt használok mikor milyet kapok,3 hónap alatt 8 kg-ot fogytam,ennyit akartam.Példa 1 napra;reggeli:1 fej hagymát egy kizsírozott serpenyőben lassú tűzön megdinsztelsz,(ha több hagymát vagy zöldséget szeretnél dinsztelni,tegyél hozzá kis vizet)közben 3 tojáshoz hozzá teszel 2 púpozott kanál lenmaglisztet,ha borsot,csilit,bazsalikomot,vagy akármilyen fűszert teszel hozzá ízlésed szerint,mennyei omlettet kapsz,ami telít,tápláló és egészséges!Tehát ezt a fűszeres,lenmagos tojást ráöntöd a dinsztelt hagymára.Ezt a lenmaglisztes omlettet variálhatod hagyma nélkül,vagy más zöldséggel.Mellé egy bögre tea,lehet olyan gyógytea ami minden nap iható,pl.csalántea,vagy fekete,zöld tea.Cukor nélkül,vagy ha cukorral akarod,a MERU kókuszcukor kiváló!(Igaz,hogy drága én 1099 Ft.-ért veszek fél kilót,de sokáig elég,mert cukrot nem sokat eszünk,ha fogyni akarunk.

Ebéd:kb.15 dkg hajdinát fel teszel annyi vízben,hogy ha megfőtt,a leve elfőjön,vigyázat,hamar megfő,és főzés után fedő alatt még puhul.Itt is a fűszerezési variáns a csillagos ég.Eheted magában,de feltétnek pl.1 kis szelet sovány párolt hús,vagy párolt gomba,vagy pár szem valamilyen pörkölt szaft nélkül;zúza,szív,sovány hús,de ez lehet simán főtt is,vagy valami kis zöldség feltéttel,stb.1 teáskanálnyi lenmagolajjal meglocsolva.

Vacsora;Lehet ugyanaz,mint az ebéd,vagy pl.1 szelet pirítós kenyér lenmagolajjal picit meglocsolva,paradicsom,paprika,ubi hozzá,stb.Vagy valami gyümölcs. Míg be nem indult a fogyás,én 5 után már nem ettem.

A köles is nagyon jó fogyókúrás és egészséges kaja és még van egy jó tulajdonsága,hogy ha ledaráljuk,rántás helyett úgy használhatjuk,hogy egy kis víz hozzáadásával tökéletesen és finomra besűríti a leveseket,főzelékeket!És olcsó!Eleinte (ha futni nem szeretnél)a 30 perc intenzív tornát-amit szabadon választhatsz-naponta iktasd be,hogy a fogyás beinduljon.Nálam 2 hét múlva indult be a fogyás,kb.mindenkinél.

Nyugodtan ehetsz babot,borsót,lencsét persze szűk normál adagot és az említett kölesbesűrítéssel,és add hozzá a kiskanál lenmagolajat.

A lenmagolaj elősegíti a fogyást,mert pörgeti az anyagcserét,stb.A lenmagolajat azóta is fogyasztom hogy lefogytam,mert omega 3 van benne,amit a szervezet nem tud előállítani,omega 6 meg túlsúlyban van a szervezetünkben,mert szinte majdnem minden kajába van.

Ha 5 után megéheznél,vagy édeset kívánsz,megoldhatod; jó minőségű 1-2 kanál kakaóporba teszel egy kis Meru cukrot,fahéjat is tehetsz hozzá.

Én amikor fogyóztam,1 hónapra megvásároltam az alapdolgokat;köles,hajdina,borsó lencse,bab,barna rizs(ezt előtte való nap be kell áztatni,hogy a méreganyag kimenjen belőle),lenmagolaj,(tojást is 30 db.ot,a húst is,fagyóba kiporcióztam akár főtten is),lenmagliszt, kakaó,kacsa/liba háj.

Aztán menet közben nézegesd a neten az elfogyasztott ételek kalóriáját,kis idő múlva már fejből tudni fogod,hogy 2 nagy héjában főtt krumpli 2 főtt tojással,kiskanál lenmagolajjal,kb.310 kcal.Én nő vagyok,ülő foglalkozású,ezért 1000-1100 kcal-t fogyasztottam naponta.Most 1200 fogyasztok kb,és tartom a súlyomat úgy,hogy pl.zsírral sütött,Meruval cukrozott,túrós,mákos,almás,diós,stb. palacsintából is megeszek 5-6-ot,de akkor pl.ez egy ebéd.

Egyébként hogy saját kisütésű zsírt használok,eltűntek a fiam arcán,hátán,fejbőrén(anno)megjelenő hatalmas kelésszerű,gennyes pattanások!

Aztán hogy neked imponáló-e ez a módszer,vagy sem,nyilván eldöntöd,én így fogytam le és tartom a súlyom,már 3 éve!

És már nem esik jól a nagy zabálás,mint régen,ne kívánok sokat enni.

2014. júl. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es vagyok,még azt kifelejtettem,hogy én Béres cseppet és C-vitamint szedtem a fogyókúra alatt,hogy a diéta miatt ne ürüljön ki a nyomelem.
2014. júl. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ússz rengeteget és sikerülni fog....
2014. aug. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
én régen nagyonsokat usztam mostmár nemannyira mert nemjárok annyit uszni mint régen
2014. okt. 31. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!