Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A heti egy kilengős napról mi...

A heti egy kilengős napról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Van, aki azt vallja, hogy a diéta csak akkor lesz sikeres, ha szigorúan betartjuk. De van, aki szerint egy ilyen nap, amikor azt eszel, amit akarsz, igenis jót tesz, mert kicsit kibillenti a szervezetet, mert már hozzászokott a kevés kalóriás étrendhez. Nektek mi a véleményetek? Fogyott már valaki így?

2014. júl. 27. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy napon sem koplalok, és vonok meg bármit is a szervezetemtől, így töltőnapra sincs szükségem (de én nem test építek komoly szinten, csak figyelek az egészségemre).

Amit szoktam furcsállni a töltő nappal kapcsolatban, hogy néhány csoportban, aminek tagja vagyok facebookon, ilyenkor sorra teszik fel, hogy ki milyen szemét kaját evett töltő napon, és még örülnek is egymásnak. Szerintem szánalmas egészségről hadoválni, miközben sokan alig várják, hogy töltés címén hamburgert/csokikat stb. zabáljanak, mondván, hogy akkor "kell". Ha ch-t akarnak pótolni, annak van szerintem egészségesebb módja is.

2014. júl. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezzel a válaszommal a "azt eszel, amit akarsz, igenis jót tesz" részre akartam reagálni :)
2014. júl. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

pedig igenis el elkelhet 2-3 naponta egy ilyen nap hogy az anyagcsere ne lassuljon be ilyenkor 500-100 kcallal többet ehetsz a szokásosnál.

ezen alapul a cikk cakk módszer is.

2014. júl. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!