Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Neki szeretnék állni fogyókúrá...

Neki szeretnék állni fogyókúrázni. Hogy kezdjem?

Figyelt kérdés

84kg /171 cm Lány.

Olvastam neten minden féle fogyókuráról viszont fogalmam sincs melyiket kéne elkezdenem,meg ezek a kötött dolgok nem is nagyon jönnek be,hogy kiszabják melyik nap mikor mit egyek. A sportal nem lenne problémám,de erős Aszthmás vagyok sokszor viszont annyira akarok bizonyitani hogy befulladok és kórházba kerülök. Ti mit ajánlanátok,melyik fogyókurát vagy mit csináljak? legfőként has,csipő,comb,popo ami nálam problémás. a cél 15-20 kg lenne.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2014. júl. 29. 18:14
 1/3 anonim válasza:
szia, én is így vagyok ezzel, hogy nem szeretem, ha megmondják mikor mit kell ennem. Én úgy kezdtem hogy először elhagytam a fehér lisztet és a cukrot teljesen és elkezdtem számolgatni a kalóriákat, először elég pepecselős, de gyorsan bele lehet jönni, illetve hiit edzéseket végzek :)
2014. júl. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én azt csináltam,hogy már csak vizet iszom,fehér kenyeret egyáltalán nem néha barna kenyeret,de abból is csak keveset.

Sok paprika,paradicsom,gyümölcsök,hal,csirkehús,édességet nem eszem vagy esetleg nagy ritkán becsúszik valami.

2014. júl. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
és mivel amúgy is szezonja van, egyél kovászos uborkát és idd meg a levét is :))
2014. júl. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!