Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék egy hónap...

Hogyan fogyhatnék egy hónap alatt 10 kilót?

Figyelt kérdés
Milyen testmozgást végezek? Leginkább fenék, csípő és has tájékáról szeretnék leadni pár kilót. Illetve hogyan táplálkoztak? Laktató, de nem hizlaló ételeket tudnátok javasolni? Előre is köszönöm.

2014. júl. 25. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Nincs helyi fogyás. Tanuljátok már meg végre!!! Onnan fogysz, ahol felesleg van. Nem úgy működik, hogy te megmondod, honnan és mennyit akarsz fogyni, és akkor tádám, valóra válik az álmod.


2. 1 hónap alatt, 10 kg-t nem lehet fogyni. Sehogy. Főleg, ha normális vagy, és egészséges szeretnél lenni. Még nagyon nagy súlyfeleslegből sem biztos, hoyg lehet 10 kilót fogyni 1 hónap alatt, gondolom neked összesen lehet max 10 kiló körül a felesleg. Ezt is felejtsd el sürgősen.


3. A fogyáshoz kalóriadeficit kell. Ergo több kcalt kell elégetni, mint amennyit beviszel. Egészséges, változatos ételek, napi 5 étkezés, sok víz (napi 2-3 liter), rendszeres mozgás. Leginkább aerob mozgás, pl. kocogás, biciklizés, úszás stb., ezek beindítják a zsírégetést.

2014. júl. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2014. júl. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem igazán értek hozzá, ezért kértem tanácsot. :) Azt hittem, hogy van olyan mozgásforma, amivel a problémás területekről veszítek súlyt. Mert eddig akárhányszor mozogtam, nem feltétlen fogyás céljából, a fenekem mindig ugyanakkora maradt, és ez eléggé zavar.
2014. júl. 25. 17:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Előzőket cáfolnám! Én egy hét alatt fogytam 8 kilót! A legjobb fogyókúra a stressz, amikor az anyukám haldoklott, olyan görcsben volt a gyomrom, hogy semmit sem tudtam enni, csak kávét meg vizet tudtam inni. De ezt nem kívánom senkinek....
2014. júl. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Két-háromszor annyi idő alatt tudod leadni, mint amennyi idő alatt "felszaladt".
2014. júl. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1 hónap a francia idegenlégióba, kenyér, víz, sivatag -10 kiló garantált vagy ahogy a 4. írta (részvétem). Helyi fogyás tényleg nincs, azt hogy honnan fogysz és mennyit az erősen genetika kérdése. Igazából súlyzós edzéssel, belőtt diétával, pihenéssel és aerob mozgással éred el a célod egészségesen viszonylag gyorsan. Talán 4 hónap alatt. Azt javaslom olvasd el "A sárga kapszula " c. könyvet vagy egyszerűen, járj el konditerembe és kérd ki egy hozzáértő tanácsát.

Mit edz, mikor, hogyan és mennyit. A kajálás a legfontosabb, mit, mikor, mennyit.

2014. júl. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

megerősítem a #4-est, a stressz "tök jó" fogyókúra, egyszer "sikerült" 10 nap alatt 13 kilót fogyjak vele (napi minimum 1500 kcal bevitele mellett, számoltam, hogy legalább annyit lenyomjak) - és 2 hónap volt, mire végre visszahíztam


és most jó úton haladok ismét ebbe az irányba, csak most kajálni sem tudok, annyira görcsben van a gyomrom, ha meg lemegy valami, akkor is általában hasmenés a vége :(

2014. júl. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én a stressztől inkább többet eszem sajnos. Nem rég nekem is volt ilyen gyomorgörcsös időszakom, akkor egy hétig alig ettem és mégis maradt a súlyom.
2014. júl. 26. 15:28
 9/9 anonim válasza:

[link]

fenékre használ, de tényleg. B-)

2014. júl. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!