Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 év alatt sikerülhet lefogyno...

1 év alatt sikerülhet lefogynom 15-20 kg-t? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék lefogyni.Sokat. Egyszerűen rossz nézni,hogy nálam mindenki sokkal vékonyabb. Bánt ahogyan kinézek. Napi 5x elsétálok a tükör előtt,és ahogyan meglátom a tükörképem,elájulok. Jövőre ballagásom lessz,bankett,stb. És nagyon szeretnék jól kinezni.64 kg vagyok,tudom hogy sokan azt gondolják hogy nekem nemlenne szabad fogyókúrázni,mert még fejlődik a szervezetem stb. Nos,ha mindíg 2-3 óránként ennék valamit,2-3 l víz,plussz bicikli,futás,kevés édesség(csak ha ünnep vagy valami) ,semmi fehér kenyér,meg ilyenek,akkor 1 év alatt sikerülhet? és normális válaszokat várok,(nem ojanokat mint pl te anorexiás akarsz lenni ?meg hasonlók) előre is köszi:)

Bocsi ha van benne írás hiba:)


2014. aug. 3. 10:49
 1/5 A kérdező kommentje:
14/L ezt vagyok,ezt kihagytam. Bocsi:)
2014. aug. 3. 10:51
 2/5 anonim ***** válasza:
Hany centi magas vagy? Hacsak nem vagy egy kerti torpe, valoszinuleg nagyon nehez lenne es egeszsegtelen fogyni 150-20kg-t...
2014. aug. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20 kg nekem soknak tűnik 14 évesen :/ én azt mondanám elég lenne 10 kg is DE ez a magaságodtól is függ!
2014. aug. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
163cm magas vagyok:/
2014. aug. 3. 13:43
 5/5 anonim ***** válasza:
nem kell az a drasztikus 15-20 kg :) 8-10 kg is pont elég ;) sőt te még fejlődésben is vagy,én 165 cm-hez 69 kg vagyok :S és 22 éves,na láttod nekem bőven le kell adnom 15 kg ;) :(
2014. aug. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!