Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet fogyni minden napos...

Lehet fogyni minden napos futással?

Figyelt kérdés
sziasztok! szerintetek lehet fogyni minden napos futással,úgy,hogy nem vonok meg magamtól semmit?! (értsd: cukros üdítők,csokik,normális étel) És ha emelett sok vizet és gyülölcsöt fogyasztok ?

2014. aug. 3. 20:02
1 2
 1/12 Lollye válasza:
attól függ mennyit futsz és milyen intenzitással
2014. aug. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Minden nap futni hülyeség, a szervezetnek pihenni is kell, bőven elég kétnaponta. Az étrend meg attól függ, hogy mennyit eszel. Az oké, hogy nem vonod meg magadtól, de mennyit eszel belőle?
2014. aug. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Osynho ***** válasza:
91%
Ha kalória mínuszban vagy, akkor igen. Ha nem, akkor nem. mMndjuk a normális élet nekem nem a szemét kaják fogyasztásától normális. :)
2014. aug. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%

Halott ötlet úgy ahogy van az egész. Amiket írtál a víz kivételével el kéne hagyni. Neked mit jelent az hogy normális étel.? Mindennap futni, minek :)

Ha tényleg fogyni akarsz olvasd el "A sárga kapszula" c. könyvet és pont.

2014. aug. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
Miért lenne halott ötlet?? Én 150 gr-180 gr szénhidrátot eszek, kétnaponta futok, és fogyok úgy, hogy MINDENT eszek.
2014. aug. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Minek leszólni olyat aki legalább mozgással akar fogyni, és nem csodamódszerrel, meg a sok hülyeséggel amiket itt megkérdeznek.. Ahelyett, hogy a mértéktartásra sarkallnánk, egyből "halott ügy" meg stb.

Mivel jobb az, ha az ember egy életen keresztül görcsöl azon, hogy mit nem ehet.. mert lassan már tilos minden.

Úgy megnézném azokat akik ennyire a tiszta étkezés mellett ágálnak, (és leszólják aki inkább a mértéktartás híve,) hogy ők mit esznek. Sose rendelnek pizzát vagy ebben a tikkasztó melegben nem esznek meg egy fagyit? Képmutatás a köbön.


Szerintem a mindennapi futással sincs baj. Ha élvezi az ember és bírja a lába miért ne? Persze 1-2nap a héten pihi. Én például egy héten 5x futok. Ebből 1x 15km a táv, a többi nap meg kedv függő. 4-10km-ig.

Emellett odafigyelek, hogy mikor mit eszek (délelőtt szénhidrát, este fehérje..), de nem csinálok belőle lelkiismereti kérdést, ha megkívánok valami "szemetet".


Szóval, Kérdező! Fussál! Nyugodtan minél többet, tarts mértéket a kajákkal, és idővel biztos meglesz az eredménye.

Na lehet lepontozni!! :D

2014. aug. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ez a naponta vagy 2 naponta futás engem is érdekel :) nem tudom eldönteni mert a kezdeti nehézségek után legszívesebben minden nap mennék futni :$ ha még se megyek akor tornázok azt heti 6x :)
2014. aug. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem a kétnaponta vált be, elején én is lelkes voltam, aztán naponta mentem 2 hétig, aztán 1 hónapig semmi, mert meguntam. A 2 naponta meg pont jól jön ki, hogy mozgok rendszeresen, de nem unom meg.
2014. aug. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Osynho ***** válasza:
A futással azért érdemes vigyázni! Főleg rossza talajon, rossz cipőben végzett nagy távolságok esetén. Ráadásul, ha mindezt naponta csinálja valaki, keményen terheli az ízületeket, nem lesz idő regnerálódni. Néha lehet váltani bringára, úszásra, bármi másra.
2014. aug. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

6-os vagyok. Persze, feltételeztem (lehet tévesen), ha már valaki rendszeres futásra adja a fejét, akkor beruház egy a talpboltozatának megfelelő futócipőbe. Ez tényleg fontos!

És igaza van az előttem szólóknak, a futásban is, mint minden sportban lényeg a rendszeresség.

2014. aug. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!