Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék. Ki segít?...

Fogyni szeretnék. Ki segít? Adhattok diétákat, sportokat. Mindent megfontolok.19L

Figyelt kérdés

Nah akkor hol is kezdjem? 170cm. 100kiló. A 90napos diétával fogytam 5kilót 2 hónap alatt. Közben meg hát párszor futottam, guggolgattam , felüléseztem. Visszajött. Ez volt egy hónapja.

Most hogy, vége az iskolának, van bőven időm. Mehetek majd dolgozni ha találok helyet, addig meg ne csak növesszem a nagy seggemet.

19L



2013. jún. 21. 19:13
 1/2 anonim válasza:
65%

huha.. hat szerintem a dietakat messzire keruld el, mert ha a dieta vegekor nem allsz vissza a normalis etrendre FOKOZATOSAN, akkor visszajon..


szerintem alkalmazd a Norbi modszert: delelott egyel szenhidratot, delben normalis fott etel, este pedig zoldseg/ gyumolcs. mellette persze nagyon sok mozgas, a futas a legjobb! azt is csinald fokozatosan.. eloszor csak 10 perc.. aztan mindig adj hozza 1-1 percet


remelem segitettem valamennyit:)

2013. jún. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Futat nagyon gyorsan felejtsd el!!! Majd, ha max 10 kg plussz marad csak rajtad, es akkor is csak puha talajon vagy utopadon, kulonben eleted vegeig szenvedni fogsz az izuleteiddel.


Tudom, hogy nehez ravenni magad, de irany az uszoda ill gyalogolj sokat...legkondis konditerem futopadjan egy jo hangoskonnyvel vagy valami jo zenevel nem is olyan nehez... ha mar kicsit edzesben leszel, akkor pedig bringazas

Kezdetnek heti 2X1 ora, majd 4 het utan emeld!


Kaja: ne dietazz, ne kezdj el egyenlore semmi extra etrendet, mert ugysem fogod tartani (egyszerre egy valtozas ; es az inkabb a rendszeres sport legyen) vizont legyel vele tisztaban mennyi a kaloriaszuksegleted es eloszor monitorzd valojaban mennyit eszel, majd kaloriaszamolgatos dieta nap szuksegleted minusz 500 kcal....ha mar ezt tudod tartani, akkor lehet tovabblepni.


Es menj el a haziorvosshoz kivizsgalasra is, irja fel az adataid, nezze meg van-e gond, kell-e beutalo valahova!

2013. jún. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!