Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jól éreztem magam ma egész...

Jól éreztem magam ma egész nap, de most itt bőgök a szülinapomon, én nem ezt akarom, nem így akarok fogyni?

Figyelt kérdés

Röviden-elhízott voltam és vagyok is, 170cm-hez 90kg, 3 hónapja fogyózom, fogytam is 10kg-ot, látványos, még hátra van 25, de ma volt a szülinapom, és mindent ettem, barátaim, szüleim sütöttek, főztek, 3 hónapja nem éreztem ilyen jól magam, ahol végre én lehetek, nem kell mérni, számolni stb, de most hogy mindenki elment rettentően rosszul érzem magam, kb 5000kcal tuti hogy megettem, dagadt disznó nézz vissza rám a tükörből, egyszerűen gyűlölöm már magam, én nem így akarok fogyni, hogy bűntudatom legyen, de ez így már nem megy tovább

elvesztem teljesen


2014. aug. 5. 18:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ez ilyen. Valószínűleg éheztél sokszor és idővel a tested úgyis ki követeli magának amit akar,ez nem duma ez így van. Egyél sok zöldséget és fehér húst és lakjál jól 2x-3x egy nap.
2014. aug. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ha normálisan ennél nem lennének ilyen problémáid. Leírnád az étrended?
2014. aug. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nem kell éhezni és koplalni. Egyél mindent változatosan és mozogj sokat. Ha 80 kg vagy, akkor elég, ha 70-re lefogysz. Nem kell piszkafának lenned.
2014. aug. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Ne rontsd el ezt a szép napot! A 10 kilót biztos nem híztad vissza. Vedd úgy, hogy megengedtél magadnak egy kis lazaságot. Jobban éreznéd magad, ha nem ettél volna abból, amit a szülinapod alkalmából a barátaid és a szüleid főztek neked?

Holnaptól térj vissza a régi kerékvágásba és folytasd a diétát, de ésszel és ne éhezve. Figyelj arra, hogy minden szükséges tápanyagot megkapjon a szervezeted.

2014. aug. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy napi kajálástól lehetetlen elhízni. :) Ha kicsit fel is puffadtál a sok kajától holnap reggelre pontosan úgy fogsz kinézni, mint ma reggel.
2014. aug. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, de áhh ez az érzés, borzasztó.

Reggeli gombás-paradicsomos rántotta 2 tojásból

Tízórai 2 barack vagy 1 alma vagy 1 szelet dinnye

Ebéd zöldség leves, hús vagy hal salátával

Vacsora cottage cheese vagy túró 200gramm

2014. aug. 5. 19:26
 7/21 anonim ***** válasza:
Nah, mégsem olyan reménytelen mint gondoltam. Viszont nyugodtan ehetsz sütiket is. Ha írsz privit szívesen írok recepteket is.
2014. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

1. Kizárt dolog, hogy 5000 kcal-t ettél volna. Akkor már rosszul lennél.

2. A születésnapodon nehogy már ezzel foglalkozzál!!! Vannak ilyen napok: születésnap, karácsony... ilyenkor nem kell törődni semmivel. Egy-egy nap nemhogy nem rontja el, de sokszor - tapasztalat! - még lökést is adhat a fogyásnak.


Nekem amúgy holnap lesz a szülinapom: étterembe, majd cukrászdába megyünk, és már most fenem a fogam a finom falatokra. :)

2014. aug. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Az előttem levőnek teljesen igaza van. Nem lehet minden napot csak a diétának szentelni, csak annak élni. Születésnapod volt, ünnepeltél, ennyi. Semmi okod a lelkifurkára. :) Nem fogsz egy nap alatt visszahízni. Majd holnaptól megint jól étkezel, és nemsoká szép karcsú leszel.
2014. aug. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Rosszul is vagyok nagyon:S
2014. aug. 5. 20:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!