Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire veszélyes ha úgy...

Aramnd kérdése:

Mennyire veszélyes ha úgy akarok fogyni hogy 4 napig nem eszek és az 5. -6. napon rendesen. És ez újra ismétlődik míg egy 10-es le nem megy?

Figyelt kérdés
2014. júl. 21. 18:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

Előbb fogsz te elájulni, mint lefogyni.

Egyébként meg ez egy nagyon "jó" alap lesz ahhoz, hogy majd még több zsírt hízzál vissza. Tudod, a jojó!

2014. júl. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Ettől csak rosszul leszel és hízni fogsz.
2014. júl. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Hát.. Először is el fogsz ájulni és annyira legyengülsz h járni se lesz erőd utánna pedig a hirtelen evéstől naggyon rosszul leszel és kihányod a kaját ezáltal megnöveled a bulimia kiteljesedését ews még rengeteg betegségét. És utánna tízszeresen visszahízod. Inkább salizzál:-)
2014. júl. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ettől beteg leszel... és sokkal jobb diéták vannak, amivel éhezni sem kell... nem értem miért jut eszedbe egyáltalán ilyen hülyeség.
2014. júl. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mert nincs pénzem diétára
2014. júl. 21. 19:59
 6/13 anonim ***** válasza:
nekem sincs pénzt diétára de zöldsé minden konyhában van ;) a kenyeret,tésztát,cukrokat és fehér liszt helyet veszel halat,csirkét vagy zöldséget már is jobb ;) és nm koplalsz! tapasztalat h ezel a dupláját fogod felszedni :( jobb lesz majd fejfájásal,hasfájásal és ájulásokal végig csinálni? szerintem nm éri meg :( miót egészségesebben étkezem több energiám van :) a futástól és a tornától se fáradok el :)
2014. júl. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen.Ezekért a dolgokért áldozatot kell hozni.És szerinted van pénzem halakat venni mindennap meg több kg zöldséget venni?És még azokat is megfőzni.Tudod mennyit fogyaszt a sütő?
2014. júl. 21. 20:30
 8/13 A kérdező kommentje:
Már ne haragudj.De családban élek van 2 gyerekebből az egyik én vagyok.És egyedül nevel minket anya majd azt hiszed hogy ő külön nekem veszeged.
2014. júl. 21. 20:59
 9/13 anonim ***** válasza:

Nagyon veszélyes. Sokan nem fogják fel, hogy milyen komoly következményei vannak a koplalásnak. Nem szép leszel tőle, hanem egy emberi roncs. Rosszabb esetben pedig anyukád látogathat a kórházban végső esetben a temetőben. Túlzásnak hangozhat, de nem tudhatod hogy reagálsz rá. Haltak már bele emberek hasonló diétákba.

Valahogy meg kéne oldanod, hogy az étkezéses nagyrészt húsból és zöldségből álljon. Beszélj anyukáddal, hogy meg tudjátok-e oldani.

2014. júl. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Akkor egyel egy kicsit kevesebbet, foleg vacsorara, de ne kezdj koplalni!
2014. júl. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!