Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha naponta megállás nélkül 60...

Ha naponta megállás nélkül 60 percet, és 30 km-ert biciklizek akkor fél év múlva meg fog látszani?

Figyelt kérdés
Mától fogva elkezdtem bicajozni , és kíváncsi vagyok hogy kb. fél év után meglátszana , Átlag sebességem 25km/h eddig mért legnagyobb 46km/h és ezt 10 percig tudtam tartani , sokan válaszoljatok :)

2014. aug. 5. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
A láb izomzatán biztosan meglátszódik, csak aztán nehogy ellentét legyen a felsőtest és az alsótest között.
2014. aug. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 t_GaRami_a válasza:

Oh my fucking god, te komolyan megadtál egy olyan kulcsszavat, hogy keményen? Utána meg 60 perc? Te perverz állat.


Na mindegy, biztosan megfog látszani és érezni is fogod, hogy könnyebb, jobban bírod és remek állóképességed lesz.


De ne csak azért bringázz, mert meg kell látszódjon és az legyen, hogy a fenébe már megint mennek kell. Élvezd, esetleg vegyél rá, valami havert/ismerőst/barátnőt a túrákra.

2014. aug. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

XD furán jött ki :D főleg kb hogy ma 69 percet tekertem :D de nem unom , szeretek bringázni :D

Meg már régebb óta bringázok , mert van 1 BMX-em +1 Monti amivel eljárok hosszabb távokra ,

Csak mivel 172cm és 74 kg ezért rám fér a fogyás .. :D

2014. aug. 5. 22:49
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg itt nem nagyon van kivel tekerni :D
2014. aug. 5. 22:49
 5/7 t_GaRami_a válasza:
Ha élvezed, jó egyedül is.
2014. aug. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És akkor ez nem félre érthető ? :) hmmm.. XD
2014. aug. 6. 22:22
 7/7 t_GaRami_a válasza:
Hupsz. :D
2014. aug. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!