Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok 76 kg 174 cm...

13 éves vagyok 76 kg 174 cm magas. Ha naponta 50 felülés, súlyzózás, bokszolás és focizás után jobb alakom lesz?

Figyelt kérdés

#Sokat cikiznek #az alakom miatt.
2014. júl. 23. 09:55
 1/7 anonim válasza:

Ha ezekhez még diéta is társul akkor igen! :)

fiú vagy vagy lány?

2014. júl. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mit, mennyit eszel

Mennyit boxolsz?

Mennyit focizol?

Milyen súlyzóval csinálod?

5-10-20-30-40 kg?

Mellizomra karizomra lábizomra?

Egyébkén a súlyzótól nem lesz jobb alakod, csak kigyúrt lehetnél, de 76 kg-mal nem fog látszani semmi.

A focitól semmi nem leszel, max ügyeeebb

A box szintén nem nagyon erősít

Az 50 felülés a te esetedben pedig értelmetlen

És boxolni, focizni edzésre jársz?

Heti hányszor, milyen elosztásban

Milyen alakod van, teltkarcsú vagy inkább széles?

Pontos adatok kellenek, amit ide leírtál az nulla, nem lehet megállapítani semmit

2014. júl. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jobb lesz, csak csináld.
2014. júl. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5%

Sok tudatlan...

Ne hallgass rájuk, ebből nem lehet megállapítani, lehet hogy jobb alakod lesz lehet hogy nem

2014. júl. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok.
2014. júl. 23. 12:13
 6/7 anonim ***** válasza:

4. "sok tudatlan" látom 45%-os a statisztikád, nem csodálkozom. Most is olyat mondtál amit nem kellett volna, a kérdésre válaszolj te kis p-öcs :)

Ha eddig egy nagy semmit csinált a kérdező, most pedig elkezd sportolni és még tudatosan táplálkozni, nyilván jobb alakja lesz, ezt innen megmondom neked. :) gyökér :)

2014. júl. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Ezt a kommentelős dolgot gondold át mégegyszer, és fuss neki újra, mert látom nem nagyon akar sikerülni..

2. Nem mondta hogy mit ért a jobb alakon, egyszerűen le akar fogyni vagy izmos is akar lenni.

Nem mindegy, mert sem a foci nem izmosít (max a lábat)

A box meg csak nagyon komoly edzésszám, és minőség mellett. (Természetesen mindkettő izmosít egy minimálisat, de az nem számottevő (mielőtt ebbe is belekötsz))

Úgyhogy szerintem hagyd abba az okoskodást, mert nem értesz hozzá

2014. júl. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!