Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon kövér egy...

Szerintetek nagyon kövér egy kb.178 centis,110 kilós 23 éves férfi?

Figyelt kérdés
2014. aug. 7. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy biztos, hogy nem vékony.
2014. aug. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha testépítő sok éve és ez a versenysúlya akkor nem kövér, csak izmos.

Ha nem csinál semmit és így 110 kiló az bizony rendesen kövér én 180 magas vagyok és 80 kiló, el se tudnám magam képzelni 30 kiló plusszal :)

2014. aug. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. utóbbi :)
2014. aug. 7. 15:28
 4/6 anonim válasza:

Kicsit :D


Én 23 185 67 vagyok :)

2014. aug. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen. És ha önigazolásként kérdezted, akkor is az vagy. De egy férfinál a has mérete a fontos. Ha nagy a hasad, akkor igen, ha lapos és a vállad hatalmas, akkor nem. Ha tudsz zoknit húzni szuszogás nélkül, akkor nem. Ha nem látod as kukidat, akkor igen. Ha nem tudsz beülni a kocsidba kényelmesen, akkor igen.
2014. aug. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem az 50éves apám hasonló felépítésű, ő 183cm és 110kg. Hát én nagyon aggódom érte, hogy valami baja lesz, mindig is mondogatom neki, hogy próbáljon kevesebbet enni, dehát... Egyébként rendkívűl szeretnivaló, mackós alkat, szóval nem gusztustalan vagy ilyemi. Csak tényleg nagyon féltem.. Szerintem, ha egy 10kg-tól megszabadulnál, már az is nagy előrelépés lenne, nem kell azonnal ilyen 80kg-ra fogyni. :) Csak mert szerintem az évek során ez rosszabb lesz és mindig nehezebb megszabadulni a túlsúlytól..
2014. dec. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!