Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan érhetem el azt hogy...

Hogyan érhetem el azt hogy vékonyodjon a combom? Főleg zsírtól akarok megszabadulni.

Figyelt kérdés

Mivel szeretnék egy szép csinos nadrágot venni már magamnak később elkezdenék fogyozni, és jó lenne ha combbol lemenne jo pár centi.

Mivel tudom megvalositani? Lehet nehéz lsz mert körte alkat vagyok. De kisebbet szeretnék.

Ki hogyan fogyott onnan és hogyan hány centit?


2014. aug. 7. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Helyi zsírégetés nincs.
2014. aug. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Éééééééééés igeeeeeeeeen. Meg van a héten a harmadik ember, aki ezt kérdezi. Ön nyert egy ingyenes példányt a sárga kapszula című ebookból, google segítségével megtalálhatja, ezzel elkerülheti, hogy a jövőben butaságokat kérdezzen (legalábbis remélem).
2014. aug. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igaz, még nem értem el azt a méretet amit szeretnék, de a combomról is ment le, pedig régebben sosem sikerült.

Figyelj oda az étkezésre,igyál sok folyadékot, és mozogj ennyi az egész.

2014. aug. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!