Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normalis ez igy?

Normalis ez igy?

Figyelt kérdés
13 eves laany vagyok, nagyon kover. Csaknem 99 kilo! En 75-80nak latszom kb, de 99 kilo rengeteg! nem birok fogyni!!!! Senki se ert meg, mennyire rossz nekem, kiskorom ota diszno vagyok! :"( Turelmetlen vagyok. Dietat gyulolom, mozgast gyulolom! Akkor? Haljak mar meg! Akarok fogyni de nem teszek erte.Konnyen beszelnek a csinos cicababak bezzeg:( Aki kover, tudja milyen is ez! (Nincs semmi betegsegem ami miatt igy elhiztam volna!Az en hibam: sok zabalas:( ) Most is siirok!! Orokre dagadt maradok. Allandoan a csodat varom. Elmebajos, idegbeteg lett belolem. :(( Meg kene mar halni.......
2014. aug. 9. 23:54
 1/9 anonim válasza:
Nem.
2014. aug. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Lipton. ***** válasza:

Csodára várni, és semmit tenni, nem mindig jó döntés.

Ez a hozzá állás sem jó, hogy gyűlölöd a diétát, sajnos ez ilyen dolog, máshogy nem megy.

Nem kell meghalni, csak egy kicsit meg kell erőltetned magad, és át állni a helyes táplálkozásra. :)

2014. aug. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

OK, mindenkinek a maga keresztje a nehéz, de tudod, hányan cserélnék le a testüket egy 99 kilós 13 évesre? :D Bár megint gyereknek lenni nem mindenki akarna, de azért vannak, akik bevállalnák. Főleg, hogy ez múló állapot, s el lehet érni, hogy a kövérség is az legyen. Ha nincs valami komoly betegséged, igenis le tudsz fogyni. Elhiszem, hogy nehéz, tudom, milyen, ha nincs önuralmad és semmi hajlamod arra, hogy akaraterőt használj a táplálkozással, mozgással kapcsolatban, de ha igazán fontos, akkor azért mégiscsak rá kéne venned magad. Nálam a motiváció nem volt sose nagy, bár nem is voltam soha ekkora. Viszont élni mindig nagyon akartam, lehetőleg hosszan s egészségesen, s ehhez a legtöbbünk esetében igencsak alap egy nem elhízott és fitt test...


Ekkora feleslegről többnyire annyira nem nehéz hízni, ha megfelelően táplálkozol. Ami persze nem egyszerű, mert mindenki mást mond azzal kapcsolatban, hogy mi az egészséges és mi a fogyást elősegítő, de azért van pár tény, amit össze lehet szedni némi kutakodással :) S próbálkozni is lehet. Ha fontos számodra ez az egész (nemes egyszerűséggel az életed, életminőséged, a saját tested, amiben vagy), akkor vizsgáld meg jelenlegi életmódod s igyekezd kiküszöbölni a legfontosabb hibákat. Ha nagyon rosszul étkezel, akkor azért még itt is sokan el tudnak indítani a jobb úton...

Lehet, hogy annyi is segítene, ha kevesebb és nem is akármilyen szénhidrátot ennél. Én sok gyors szénhidráttal automatikusan éhesebb vagyok és jóval többet eszem... S ezzel nem vagyok egyedül.

2014. aug. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :'(
2014. aug. 10. 00:15
 5/9 A kérdező kommentje:
Deee annyira turelmetlen vagyok, es a dietat meg azert utalom mert gyulolom a varakozast meg az ilyen egeszseges sz**kat!!!:(( Ilyenkor idegembe szetmarcingalnam magam, hogy minek szulettem meg, disznonak?De hat az en hibam:( Meg allitolag ugy kezdodott h regebben megmutottek es ezmiatt hiztam el ... es banatomba ettem es ettem es etteem:"(
2014. aug. 10. 00:26
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, dögölj meg, hajrá!


Gyorsan is le lehet fogyni, de hidd el, a lógó bőrnél nincs rondább. Most belinkelek neked egy csoportot, lépj be és segíteni fognak, én is benne vagyok, 1 válasz erejéig én is megszólalok de én az ilyen ratyikat mint te nem szeretem [link]

2014. aug. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért születtél erre a földre hogy megold a problémákat ezáltal erősebbé válj. Tehát itt a feladat amit meg kell oldanod, mégpedig fogyni és jó alakot varázsolni magadnak. Amíg panaszkodsz meg sajnáltatod magad ez azt jelenti hogy nem mersz szembenézni a problémával, elfutsz előle.


Senki az égvilágon nem oldja meg helyetted az 100%. neked kell megtenned. Nem akarsz sportolni meg diétázni, akkor ne tedd. Senki nem kényszerít rá, de ez esetben nincs okod panaszkodni. Vetted a lapot.?


Az első dolog a fogyáshoz vezető úton hogy megtanulod mi, miért és hogyan működi és mi az ami nem működik. Először tanulnod kell. Van egy jó mondás. Az 1.000 mérföldes út is egyetlen lépéssel kezdődik, ezt jobb ha mindjárt az elején a kis fejedbe vésed. Kitartással először fogysz fél kilót aztán 5-10-20-30 kilót. nem egy hónapba kell gondolkodni hanem 1 évben ekkora túlsúlynál.


A másik életfeladatod a kitartás és az állhatatosság elsajátítása. Első lépés letöltöd és elolvasod "A sárga kapszula" c. könyvet, amikor jól átrágtad és megértetted. Elkezdesz normálisan kajálni és heti 3x rendszeresen edzeni. A diéta nem a koplalásról szól. A diéta jelentése: célzott étrend, ha tömeget akarsz növelni ahhoz is diéta kell ha fogyni akarsz ahhoz is, pl szálkásító diéta.

Nálad sokkal nagyobb túlsúllyal lefogynak emberek, és tudod miért.? mert tudják pontosan mit akarnak és azt hogyan érhetik el, plusz kitartás és akaraterő.


Itt egy videó, ha neki sikerült gondolod hogy neked nem sikerülhet. már miért ne sikerülhetne, csak tőled függ és itt nem számít a kor. ha akarod megteszed :)

Sok sikert.


https://www.youtube.com/watch?v=pSCb32OEc2o

2014. aug. 10. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ennyi idősen ez nem a te hibád,hanem a felelőtlen nemtörődöm szüleidé,hogy testileg lelkileg egy ilyet neveltek.
2014. aug. 10. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológus!


Ha nem teszel érte semmit, akkor feleslegesen vársz a csodára. Egyébként a csodaváráshoz van csak türelmed?


A csinos cicababák meg tesznek azért, hogy úgy nézzenek ki, a lehetőség számodra is adott, csak élni kell vele.

2014. aug. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!