Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hányingerem van a fehérjeporok...

Hányingerem van a fehérjeporok ízétől, van olyan ami finom is?

Figyelt kérdés

100% Whey Protein Professional-t használok. Vettem már az alábbi ízekben: csokiskeksz, vanília, banán. (nagy kiszerelésben)

Kivétel nélkül alig bírtam meginni őket, de valahogy lenyomtam. Csak vizet rakok hozzá, tejjel még rosszabb az ízük. Más is van ezzel így? Esetleg találtatok már jó ízűt.

Tudom, hogy ez nem desszertnek való, de nekem már fizikai fájdalom, ha edzés után meg kell inni. Komolyan belekönnyezek.



2014. aug. 10. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el egy konditerembe, és kérd meg a recepciós lányt, hogy keverjen neked egyet a legfinomabból. Vagy a mogyorós, vagy a sima csokis lesz a nyerő, tejjel.
2014. aug. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lipton. ***** válasza:

Pedig egész finomak, amugy meg nem az íze miatt isszák. :)

Próbáld ki a biotech usa- tól a nitro pure whey goldot, nekem eddig ez volt a legfinomabb, bár igaz, hogy drága, de finom. :)

2014. aug. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vegyél termékmintát, mielőtt vásárolnál nagy kiszerelést!:) Egyébként ha jól tudom, lehet kapni natúr verzióban is, abba azt keversz, amit szeretnél ízesítésképp, de a vaníliás is hasonlóan sokoldalú tud lenni, teszem hozzá, önmagában régebben utáltam. A szójafehérjének nem csak az íze ocsmány, nem is hasznosul olyan jól, azt nem ajánlom, a csokissal nem lehet nagyot hibázni szerintem, a vaníliásom is úgy fogyott el, hogy natúr kakaóport kevertem hozzá. A gyümölcsösek kérdésesek. Van, aki imádja, van, aki nem akarja látni többé. :D

Én egyébként sosem iszom őket, inkább csak pépesre keverem(tejjel), úgy majszolom(most marcipánosat, így tényleg arra emlékeztet az állaga is). Hígan alig van ízük, olyanok, mint a híg tejeskávé: számomra gusztustalan. Egyébként nem csak shake-ből áll a világ, sok fehérjés receptet találni a neten...

Remélem, tudtam segíteni!

2014. aug. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Myproteinnél van vagy négymillió íz, csak bejön valamelyik.
2014. aug. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem eddig a Peak delicious whey ízlett a legjobban (tejszínes sütit, kókusz turmixot és a nut-mix deluxot kóstoltam és mind fincsi).
2014. aug. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!