Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan zöldséges étel ami...

Van olyan zöldséges étel ami tényleg finom?

Figyelt kérdés
Írnátok olyan egészséges zöldségételt, ami van olyan finom mint a sült krumpli, a palacsinta vagy az almás pite? Mert nekem az a problémám, hogy ha választani lehet, akkor mindig az egészségtelent választom az egészséges helyett. Próbáltam egészségesen elkészíteni az almás pitét és a palacsintát, de úgy meg már nem volt finom.
2014. máj. 4. 07:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
9%

Sült zeller, pasztinák :)


Egyébként biztos hogy csak megszokásból kedveljük a sült krumpli ízét, mert amúgy semmi extra nincsen benne. A krumpli nem okoz függőséget, nincs is igazán komoly saját íze. Ugyan úgy sütve zsírban, vajban minden más zöldség is finom.


Paleós almás pitét néztél, meg palacsintát? Mert elég jó receptek vannak, ok én most nem kezdek el írogatni mert vannak ebben nálam ügyesebb válaszolók is, de hogyhogy nem finom receptet használtál? :)

2014. máj. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:

Borsoleves. Zöldbab leves. Erőleves: sok zöldséget megfőzöl leveskockával pici so bors esetleg pici cérnatészta v grizgaluska.

Tök főzelék habarással. Gyümölcs leves vagy szósz. Paradicsom leves v szósz.

Párolt zöldségek sűritettparadicsommal sültkrumpli kockákat beleforgatva so bors oregáno pici cukor v izesitő. pizza teljeskiörlésű lisztel azt raksz rá amit akarsz.

Párolt krumpli petrezselyemmel. Rántott gomba, karfiol, répa, karaláb, patiszon, tök, alma, krumpli, főtt tojás:) ezt mind és mást is ki lehet rántani. Főzelékek levesek rakott zöldségek. Ezt mind lehet. Sőt krumpli paprikás hus nélkül az is fincsi. A jo füszerezés a titok.

2014. máj. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A zöldségféléket nem fözd vagy párold, hanem (nagyon kevés, max. 1 evökanál) zsiradékon bevontos serpenyöben pirítsd. Igy gyorsan (max. 10 perc) alatt nem szétmállott, ízes ételt kapsz.
2014. máj. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Almás pitét ugyanúgy meglehet csinálni paleosból is. Mandulaliszt, xilit, eritrit, amilyet akarsz. Így csináltad? De mondjuk a tésztájába kell vaj is... hát igen nehéz dió ez. Ja, dió is kell bele... hidd el én tudom milyen ez, MA OLYAN BÜSZKE VAGYOK MAGAMRA. hát szóval ja.

SZERETEK sütni-főzni, de cukrásznak nem mennék el.

A paleos tény, hogy sose lesz olyan finom, mint az 'egészségtelen'....


Most hirtelen körben ennyi, iszom egy kávét, még mostanáig nem volt rá időm, pedig már fél 6 óta fent vagyok. Na, szóval most nem nagyon tudok érdemleges tanácsot adni, de meg is reggelizem.

2014. máj. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

lecsóóó:):)

sült cukkini darált hússal töltve

juhtúrós fűszeres gombafejek töltve

2014. máj. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Minden csak ízesítés kérdése.
2014. máj. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Padlizsánkrémes palacsinta! Isteni. :)
2014. máj. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokta. Ha kiírnék egy kérdést, hogy melyik a finomabb, a sült krumpli, vagy ezek az ételek amiket írtok, tuti, hogy a sült krumpli nyerne. Nem csak bennem van a hiba. Az egész emberi szervezet el van rontva azáltal, hogy a sült krumplit kívánjuk és nem a zöldbabfőzeléket. :(
2014. máj. 4. 13:01
 9/19 anonim ***** válasza:
Sajat nevedben beszelj, en evek ota nem ettem sultkrumplit.
2014. máj. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
6%

Van egy Illuminati, meg egy élelmiszeripar, betegségipar amik vért izzadnak hogy a testedet minél ergyább kaják befogadására programozzák.


Tiszteld már meg a munkájukat egy elismeréssel, és a nevemben köpd már őket szemen, aztán esetleg tiltakozásképpen vedd meg a francos zöldséget és egyél úgy mint aki nem egy hisztis 12 éves tinilány, aki a spenót főzelék felett hisztizik mert ebédelni kell.. :)))

2014. máj. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!