Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egész nyáron edzettem, sportol...

Egész nyáron edzettem, sportolltam és fogytam derékban :"D viszont megsem teljesen. A combaim még mindig nagyok! Hogy tudnám őket kisebbé vékonyabbá alakítani?

Figyelt kérdés
nekem jó az időigényes ''comb fogyás'' is csak a lényeg,hogy kisebbek,vékonyabbak legyenek mert nagyon zavarnak :"c
2014. aug. 18. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Helyi zsírégetés nincs.
2014. aug. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezek szerint tudod, mi kell a fogyáshoz. A kalóriadeficitet elérted, fogytál is.

A történet másik része, hogy nincs helyi zsírégetés. Ha eléred a kalóriadeficites állapotot fogysz. Törvényszerű, hogy ahova a legkönnyebben hízol, onnan megy le a legnehezebben. Ezt el kell fogadni.


Tehát idő kérdése, és combból is fogsz fogyni. Tartsd fenn a kalóriadeficites állapotot, edz rendszeresen és légy kitartó, türelmes. Előbb, vagy utóbb meg lesz az eredménye is.

Nem tudom, miket edzel, ajánlom a kardiót vagy az intervallumos edzést, hogy égesd a zsírt, és végezhetsz külön combra való gyakorlatokat, hogy feszesítsd, formáld őket. Erre rengeteg videót találsz a neten.

2014. aug. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat,megfogadom őket az biztos!! C: C=
2014. aug. 19. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!