Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek 1 170 magas...

Szerintetek 1 170 magas lánynak rengeteg a 60-65 kg?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 23:44
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
hmmm köszi a választ.. igazad van :) ám igen szoktam futni, meg aerobikozni :)
2010. jan. 15. 00:50
 12/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem nem sok. Feltéve hogy normális életet akarsz. Ha ebből lefogysz még pár kilót akkor attól leszel beteg és ocsmányul anorexiás is.
2010. jan. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
ebben igazad van... és amugy is igazatok van... az anorexiások vagy a tulsoványok... nem valami szépek sztem ... most kinek hogy...
2010. jan. 15. 00:55
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam nagyon sovány, kérdező, de akármilyen jó étvágyam volt, nem tudtam hízni sokáig. Nemrég lettem 25, leálltam a növekedésben (nem mint ha nagyra nőttem volna, de a hormonok...), 25 éves korom előtt kb. fél évvel kerültem a normál súlykategóriába a magasságomhoz. Viszont előtte néhány hónappal volt egy szerencsére rövid lefolyású (4 nap), de nagyon rossz hányásos-hasmenéses vírusos betegségem, amikor 1 nap alatt 5 kilót fogytam (nem vicc), minden kijött belőlem, a saját lábamra se tudtam ráállni, infúzióra kötöttek. Az volt a mázlim, hogy nem hagytam el magam túlságosan, és amúgy aktív életet élek (magyarán nem bírok hosszan egy helyen ülni a fenekemen). Szóval pár hónappal ezután kerültem a normál súlykategóriába, és most érzem jól magam. (utolsó mérés szerint 152cm magasság, de cipővel, ez nyáron volt, a súlyom utolsó mérés szerint fehérneműben 44,3kg, 45kg a cél, ha sikerül, akkor az 50-ig elmegyek, akkor lennék pont elégedett a méreteimmel, a vékony derekam miatt nehezen kapok olyan nadrágot, ami derékban is jó, és nem túl bő, betegség előtt évekig 41-43kg között ingadoztam, talán pont előtte sikerült elérni a 43-at, a betegség miatt 37-38kg-ig fogytam le, megmértek a kórházban, mikor bekerültem).
2010. jan. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egy sportoló fiú rendelkezik kb ilyen aránnyal, szóval valószínűnek tartom, hogy ez sok.
2010. jan. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ha jól érzed magad és nem látsz magadon olyan dolgot ami nem illik oda akkor tökéletes :)
2010. aug. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!