Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A dinnyén kívül milyen laktató...

A dinnyén kívül milyen laktató ételt ismertek aminek kevés a kalóriatartalma?

Figyelt kérdés

Vacsora helyetti dinnyeevéssel eredményes a diétám, de mi van, ha véget ér a dinnyeszezon...

Tudtok jó tippeket? Köszi!



2014. aug. 20. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Majdnem minden gyümölcs ugyanolyan jó, de a különféle nyers zöldségekböl készült saláták (majonéz NÉLKÜL) szintén.
2014. aug. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
habár kalória szegény, de szénhidrát dús...vacsorára nem ajánlott, habár egyik nap én is azt ettem vacsorára:))Majd ősszel jön a szőlő, és télen a narancs szezon...
2014. aug. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vacsorára nem jó gyümölcsöt enni, mert nagy gyorsan megemeli a vércukorszintet utána meg leesik, ez nagyon nem egészséges. Inkább egyél egy nagy adag zöldségsalátát 1é2 szelet teljeskiőrléwű kenyérrel. Abban is pont annyi a chmint a dinnyében, de lassan szívódik fel a sok rost miatt így egyenletesebb vc szintet eredményez.
2014. aug. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A dinnye engem aztán nem laktat hosszútávon... Rövidtávon nekem a banán jó, persze abból kevesebbet kell enni, kisebb a térfogat, így nem biztos, hogy mindenkinek az a jó... Én speciel nem szénhidrátot eszem estére (de nekem úgyis a tömény ételek válnak be), de azt se értem, miért kell kevés kalória. Minimum másnap reggelig nem eszel semmit, némi dinnyénél azért lehet enni többet... Mondjuk egy rántottát zöldségekkel, ha akarod, kevés kalória is lehet, de határozottan jobbnak tűnik vacsorára.
2014. aug. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Estére egyél sovány húst,halat zöldséggel. Laktató,tápanyagban gazdag, szénhidrátszegény.A gyümölcs estére nem ideális, bár a benne lévő fruktóz (gyümölcscukor) nem emeli meg jelentősen az inzulinszintet, de a máj csak kb. 50 grammot tud tárolni belőle (ezt kb.fél kg. gyümölccsel tudod bevinni) a többlet megy a zsírraktárba (az izmok nem képesek hasznosítani a fruktózt).
2014. aug. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
200g csirkemell grillezve.
2014. aug. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!