Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen ételeket egyek? Nem...

Milyen ételeket egyek? Nem igazán kedvelem a zöldségeket.

Figyelt kérdés
170 cm vagyok és 68 kg 17 éves. egy olyan 10 kg tól szeretnék megszabadulni. ez lehet sok lehet kevés de úgy érzem nekem elég lenne. elhíztam betegség miatt és most úgy döntöttem nem maradhatok így. a sportolással nincs gondom szeretek futni, biciklizni és az itthon edzéseket sem vetem meg. az étrenddel van nagy gondom ugyanis az egészséges életmód alapja a zöldségek lennének!? viszont én nem rajongok értük.. megpróbáltam már párszor párolt zöldség, így zöldség úgy zöldség egyszerűen alig megy le a torkomon. nem vagyok nagy édes szájú se. viszont szeretem a kenyeret. nem szeretnék csirkén élni mint hús. nem akarok táplálék kiegészítőket se. tudnátok segíteni valami étrenddel vagy saját tapasztalattal ötlettel bármi? nagyon sokat keresgéltem már a neten de mindenhol csak a zöldségek.. aztán azt is olvastam hogy gyümölcs se a legjobb főleg nem vacsira pedig pont oda gondoltam hogy gyümölcsöt ennék. hogy s mint csináljam az étrendem? fehérjét szénhidrátot zsírt hogy osszam be? tudnátok esetleg valami oldalt küldeni ahol vannak tippek vagy bármi?! :)
2014. aug. 20. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt elolvasod és nincs több kérdés :)

[link]

2014. aug. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

annyiban hibás az írásod,hogy az egészséges étrend alapja a fehérje a hús és a tojás.

a fehérje és a zsír rendes felszívódásához és emésztésének könnyítéséhez kell a rost a zöldségek.

de aki ennyire a szokásai rabja,és egy ilyen apróságon akadályokba ütközik,az esélytelen bármilyen eredmény elérésére is.

ott buksz meg,hogy élvezeti forrásként tekintesz az evésre a funkcionális szemszög helyett.

mert az evés elsősorban funkcionális tevékenység.

és igen,a gyümölcs délelőtt,vagy dél körül ideális alap étrendben,de diétában nem nagyon van gyümölcs fogyasztás.

2014. aug. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne finnyáskodj!Nyeld le! :-)
2014. aug. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!