Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A kocsonya és a húsleves hízlal?

A kocsonya és a húsleves hízlal?

Figyelt kérdés
Persze zsírmentesen és sovány hússal. Anyukám főzőtt kocsonyát,a zsírját leszedte meg nekem mindig sovány hússal csinálja külön. Norbi update szerint hányas kódú lehet?
2010. jan. 15. 11:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
zsírmentes kocsonya?!
2010. jan. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kb 5 honap alatt ment le a harminc kilo. Szüles utan nagyon meghiztam, es muszaj volt fogyizni. Reggeli joghurt, mivel reggel nem tudok enni, ezert. Tiz ora fele egy magvas zsemle zölddsalival, sajttal, meg icipici sajtkremmel. Az ebedem vagy sali, vagy valami nagyon könnyü kis valami, min t a husi leves, vagy Beres Alexandranak vannak nagyon jo receptjei, pl grillezett hal, csilis kukoricas csirkemell, stb. Delutan ha nagyon kajas vagyok, akkor ezyek egy almat, v valami mas gyümölcsöt. Este salata, vagy gyümölcstal, vagy joghurt, vagy valami meleg le. Mondjuk tasakos leves. Sok sok vizet iszok, meg teat, de nem fogyasztosat, meg fosatosat, hanem zöld teat mezzel, meg citronnyal.Sokat mozgok, setalok a gyerekkel, jo zsiregetö pl a takaritas, de egy heten ketszer tornazok a Beres Alexandra dvd-re. Norbinak nem hiszek, probaltam, kamu baromsag. A turorudikajaba, ugyanannyi a kcal, mint a piros pettyesbe, meg allitom, hogy dieta alatt pizzat enni nem jo ötlet. Kenyeret nem eszek, csak ezt a magos zsömlet, cukor, es sok füszer kilöve, alkohol no, mert hizlal nagyon, de kis vörösbort lehet, verkepzö. Cigizni nem szabad, hülyöseg, hogy fogyaszt, nem igaz, es pörgeti nagyon a szivet. Es a legfontosabb, annyit egyel, hogy soha nem legyel ehes, mert egy idö utan kizabalod a hütöt, es akkor mar kesö. Az en jelszavam, esszel az egeszsegert, es csak legutolsosorban a csini virgacsoket. Sok szerencset.
2010. jan. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszi, nagyon hasznos volt
2010. jan. 16. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!