Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mára ez sok volt? 20 kg-ot...

Mára ez sok volt? 20 kg-ot kell fogynom.

Figyelt kérdés

Azt mondták ha keveset eszem, attól nem fogok fogyni.

Mai menü:

R: 1 szelet vajas kenyér paradicsommal

T: ugyanaz

E:kihagytam (beteg vagyok, nem kívánok főtt ételt)

V: 1 joghurt és egy tányér sült krumpli sült fokhagymával


Szerintem sok.


2010. jan. 15. 18:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
nem az hogy sok, hanem borzasztóan nem diétás kajákat ettél, kenyél meg sültkrumpli, most ez komoly?
2010. jan. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Sajnos igen. :(
2010. jan. 15. 18:49
 3/16 A kérdező kommentje:

De mit egyek, ha a családom épp azt eszi?

Nem lehet 100 féleképp főzni. Ti ezt hogyan küszöbölitek ki? Unom már az állandó joghurtot meg kukoricapelyhet, csirkemmellt.


Javaslat?

2010. jan. 15. 18:50
 4/16 anonim ***** válasza:
hát ez inkább hízókúrás kaja. csak egy szelet kenyeret egyél naponta azt is reggelire és teljes kiőrlésűt. diéta alatt ne egyél sült krumplit, főleg ne vacsorára. nem tudom hány éves vagy, de saját magadnak is összedobhatsz valami könnyű ebédet vagy vacsorát. a lényeg , hogy köretnek inkább csak zöldséget egyél. hagyd el a lisztes dolgokat és a cukrot. egyél naponta 5x keveset, és ne nassolj az étkezések között.
2010. jan. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
21 vagyok.
2010. jan. 15. 18:59
 6/16 anonim válasza:

én 14vok fiú

ahányszor diétázom anyám külön főz nekem

ilyeneket amiket leírtál még véletlenül se egyél

de ha nagyon muszály akkor inkább zsírosat(sültkrumpli) mint olyat amiben

sok szénhidrát van(kenyér)

nem tudom hallotál-e már az atkins diétáról?

az is ezen alapszik

lehet h dokat nem segítettem de ha igen akkor sok sikert

2010. jan. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

nem dokat hanem sokat

boccs

2010. jan. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én eléggé el vagyok veszve ebben. Néztem diátákat, de egymás ellen beszélnek. Így nehéz eldöntenem mi jó és mi rossz.
2010. jan. 15. 21:49
 9/16 anonim ***** válasza:

jól gondolod h a kevés evés nem garancia a fogyásra. fontos, hogy a szervezeted sose éhezzen, ezért naponta többször, keveset egyél. minden étkezéshez igyál meg 2-3 deci vizet (egy napra össze kell jönnie a másfél liternek minimum). reggelire egyél olyan ételeket, amiket kívánsz, de tudod h vacsorára már nem ehetsz. ahogy halad a nap, úgy csökkenjen az elfogyasztott ételek kalória, és szénhidráttartalma. vacsorára ehetsz friss vagy párolt zöldséget, párolt húsokat, felvágottat, tojást (főzve a legjobb), abonettet, emellett pedig minden héten legalább 3x mozogj valamennyit. én béres alexandra menni fog c. dvdjére csinálom (fenn van vhol neten is), de ha neked ez még megterhelő, akkor sétálj minden nap 45-60 percet intenzíven (h a végére rendesen kifáradj és lihegj :).

szerintem beszélj édesanyáddal is a fogyókúrádról, ő biztosan megérti, ha azt mondod neki, hogy vonzóbb akarsz lenni. kérd meg, hogy csináljon neked egy kis diétás kaját vacsorára, vagy legalább engedje meg, hogy te elkészítsd magadnak.

2010. jan. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

ne diétákat nézegess, hanem te állíts össze magadnak egy egészséges menüt, na adok 1-2 tippet a 3főétkezésekhez, amit fogyaszthatsz diéta alatt:


reggeli:

-natur joghurt, (cukormentes)műzlivel és bele gyümölcskarikák(mandarin,banán)plusz ha szeretnéd h kicsit édes legyen teheetsz bele mézet


-vehetsz a boltba rozsos stanglit, magvas zsömlét ha reggelire eszel 1 ilyet, attól nem fogsz hízni, tegély bele csirke vagy pulyka felvágottat, paradicsomot, paprikát


-csinálhatsz zabkását(szerintem nem is oylan rossz, mint ahogy a neve mutatja:))


-ha csak arra van időd,hogy bedobj valamit megteszi néha 1 győri édes jó reggeélt v zabfalaok(de ezt ne túl gyakran)


-akkor vékonx szelet pirítos, paprika, paradicsom


-főtt tojás, vagy tükör tojás v rántotta(de legjobb a főtt, mert ahhoz nem kell zsiradék)de a persze váltogathatod őket



akkor menük ebédre:

-csirkemellet felcsíkozod megpárolod, keversz hozzá pici mézet mustárt mindjárt nem oylan unalmas


-sovány sajtból készíthetsz sajtos csirkét is


-husit párizsiasan elkészítve(jojásba forgatva és úgy kisütni)az is isteni


-meg vannak különböző fűszerkeverékek amik feldobják az unalmas natur husikat, ezeket is próbáld meg


(persze a csirkét váltogathatod a pulykával is)


-készíts sniclit(hagymás párolt marha, nézz utána a receptnek(nagyon finom étel)


-ehetsz halat, tonhal filét szoktam KEVÉStejszinben, és fokhagymával párolni(egy kicsi tejszín kell, hogy ne legyen száraz)


-ehetsz főzelékeket is(lightosan)


-leveseket, sok zöldséggel


-készíthetsz sült zöldségágyakat, nekem abrokkoli karfiol keverék jön be, ezt letenni egy tepsibe és ráreszelni sovány sajtot, sütni kicsit és voálá:)


-töltött padlizsán


-tenger gyümölcsei



vacsira:

-sovány túró


-olajos halat is ehetsz néha


-tojás


-zöldségágy


-de a husi még ide is befér:)


remélem segítettem, én ilyeneket ettem és fogytam vele 8 kilot, kb 2hónap alatt... ez volt a cél, nem akartam többet, mert most vagyok 157cm-hez 48kg(most súlyt tartok)tehét néha bűnözöm is:)


meg persze a mozgás, én heti 2X túráztam,(felmentem mindig a helyi várhoz minden 7végén) meg a heti két tesi órámat az egyetemen végig csináltam becsületesen

2010. jan. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!