Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így is hatásos lesz az edzés?

Így is hatásos lesz az edzés?

Figyelt kérdés

Mindjárt itt a suli, és mivel végzős leszek, rengeteg tanulnivaló,szakkör, stb. vár rám.

Kétlem, hogy túl sok szabadidőm lesz, de hét közben, ha mondjuk vacsoráznék 6-kor, és 8-kor tornáznék itthon 20-30 perces videókra, akkor van esélyem azt a pár kg felesleget leadni? És persze a kajára is figyelnék. Ez az egy lehetőségem van, máshogy nem tudom megoldani a mozgást.

18/L 58kg 168cm


2014. aug. 23. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elárulom a nagy titkot: mozgás nélkül is lehet fogyni, ha a kajára odafigyel az ember.
2014. aug. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy a combom kicsit vasag, és a hasamon is van zsír, és ahhoz úgy tudom mozgás is kellene, hogy tényleg eltűnjön.
2014. aug. 23. 21:19
 3/12 anonim ***** válasza:
Szénhidrát szegény kajálással le tudsz fogyni. Rengeteg minta étrendet találhatsz a neten. A mozgás segíthet a felesleg leadásában, de 70%-ban az étrenden múlik.
2014. aug. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szálkásító étrend, edzés után fehérjebevitel.

[link]


Heti 3-4x edzés, 20 perced biztos van

https://www.youtube.com/watch?v=zpeN0xX1VVg

2014. aug. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a zsírégetés nem indul el addig, amíg a szénhidrátraktár ki nem ürült. Az viszont nem ürül ki, csak kb 30 perc kardio után. Ezért érdemes kb 1 órát kardiozni, ha fogyni akarsz.
2014. aug. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5. ha nem értesz hozzá akkor inkább ne adj hibás választ. Nem kardiózni kell 30 meg 60 percet hanem aerob edzést kell csinálni ugyan ennyit.

Kardió: a pulzusszámod 130 fölött van

Aerob: a pulzusszámod 130 alatt tartod

HIIT: 20-25 perc felpörgeted a pulzusod aztán leviszed a pulzusod és ezt váltogatod meghatározott időközönként. A legjobb zsírégető de kell hozzá edzettség.


Egy 1 órás kardióval könnyen lehet hogy ott esne össze a kérdező :)

2014. aug. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
1 óra kardiót egy átlagember nem bír ki, fél óra után kifullad. Esetleg 1ó aerob mehet. Egyébként ideális testsúlytartományban vagy, szerintem egy egészséges étrend + calisthenic vagy súlyzózás és jó alakod lesz.
2014. aug. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint a TV-nézés a heverőn is aerob-edzésnek minősül... És még én adok hibás választ.

Arra próbáltam rávilágítani, (és ebben mindketten egyetértünk), hogy a 20-30 perc nem elég ilyen célokra.

2014. aug. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Senki nem beszélt a tv nézésről, ha megnézed mi van odaírva akkor láthatod hogy a magyarázat előtt az aerob edzésről írtam.

"Nem kardiózni kell 30 meg 60 percet hanem aerob edzést kell csinálni ugyan ennyit."


És igen, te adtál hibás választ mert a 30-60 perc kardió az hatalmas baklövés. Az idő viszont tényleg stimmel. Az rendben van :)

2014. aug. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jah még annyit 20-25 perc elég ilyen célokra ha HIIT edzést csinálsz.
2014. aug. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!