Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik diéta a leghatékonyabb...

VanBizony kérdése:

Melyik diéta a leghatékonyabb és melyik torna hozzá?

Figyelt kérdés
Persze tabletták nélkül...
2014. aug. 25. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs leghatékonyabb így általánosságban. Attól függ, mi a célod vele. Tornával ugyanez a helyzet, meg a nemed sem mindegy. Abban meg egyetértünk, hogy a tabletta ostobaság, mert nem alakít ki helyes táplálkozási szokásokat.
2014. aug. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A személyre szabott étrend és a személyre szabott edzésterv a leghatásosabb.
2014. aug. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és fogyni szeretnék minnél hamarabb, és legfőbbképpen a szintén lány tesómnak szeretnék segíteni mert egy kissé túlsúlyos...
2014. aug. 25. 10:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha megfogadod azt amit az előbb leírtam nem lesz gond.
2014. aug. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 *Victorique* válasza:

Futás, vagy úszás a sport. Ezt kiegészíthetitek jógával, ami beindítja az anyagcserét, ráadásul nagyon jó erőnlétet ad, megmozgatja az "eddignemistudtamhogyvan" izmokat is :).

Diéta: délig ehettek kenyérféléket, csokit (napi 2-3 kocka jó minőségű ét), déltől inkább nyers zöldséget, gyümölcsöt, húsféléket. Zabkása is nagyon kevés energiát tartalmaz, laktat és finom is.

Este 6 után már ne egyetek, 25 kg testsúlyonként 1 liter víz, evés előtt 1 pohárral mindig igyatok meg.

2014. aug. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó választ adtál, de az hogy este 6 után ne egyen baromság. Ha én éppenséggel éjfélkor fekszek le akkor én éheztetem magam jó pár órán keresztül (konkrétan 16 órán át). Csak akkor lenne igaz ha 8 órakkor feküdnék le aludni.
2014. aug. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A leghatékonyabbak a kitartás és a következetesség
2014. aug. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!