Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Menyi kaloria 1 üveg bor?

Menyi kaloria 1 üveg bor?

Figyelt kérdés
Hízik töle az ember?
2010. jan. 16. 00:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
7.5 deci nagy atlagban 750 kaloria.Igen, hizik tole az ember.
2010. jan. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
A bort kulturember eleve nem üvegszámra issza, hanem egy vagy két pohárral, de akkor finomat.
2010. jan. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Hát, ha a hízás izgatja legjobban a kérdéssel kapcsolatban, akkor hadd igya, literszámra, ha jól esik neki. Én sosem szerettem a bort, de 1× Egerben olyan finomat ittam, hogy utána egy hétig literszámra vedeltem, úgy itatta magát. No, most akkor mi van?
2010. jan. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én kimondottan szeretem a bort, sok jót ittam már, de se be nem rugtam töle soha, se kettönél több pohárral nem ittam egy alkalommal. Ez önfegyelem kérdése, a bor nem arra való, hogy szomjúság ellen igya valaki, hanem élvezeti cikk, amit odafigyelve kell fogyasztani.
2010. jan. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
A bor a legjobb dolog a világon.
2010. jan. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Emberek..... 1 ő nem azt kérdezte, hogy kultúrember hogyan issza.


2. Bulizni akar, ezzel mi bajotok? Nem napi egy üvegget tol be, atyám...


3. Ja, mert a sör 'egészségesebb'....?


Változó a kalóriatartalom a típustól függően. 7 deci száraz vörös 470 körül van.

Az édesé 7 dl-ben kb 550 kcal. Nem olyan rohadt sok. Ez 2-3 szelet pizza. 25 perc ekliptikus gépen vagy fél óra kocogással megoldható.


De nagyon sok hasznos dolog van a borban, sör helyett, töméyn helyett jó.


Nem kedzek el "csak mértékkel" szövegeket lenyomni mert sztem nem alkoholizmust akarsz építeni ... de ezt mások is tudják.

2014. febr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!