Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 17 éves lány vagyok, és...

17 éves lány vagyok, és fogyni szeretnék. Milyen jó tanácsokkal látnátok el engem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a kifejezetten kövér lány, csak a hasamon van egy kis felesleg, mert répa alkatú vagyok. Most lehetek olyan 73-75 kg, és egy szép alkatot szeretnék elérni.

Nem fogyókúrázni szeretnék, mert tudom, hogy hosszútávon csak az életmódváltásnak van értelme.

Milyen sportot vagy szabályokat ajánlanátok nekem?

Miket kerüljek mindenképp az étkezésben? (Teljesen nem tudom őket elhagyni)

Ha lehet, légyszíves linkeljetek be videókat, hogy milyen tornát lenne érdemes csinálnom.


Köszönöm!



2014. aug. 26. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. aug. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! :)

Mostmár legalább lesz erről infóm

2014. aug. 26. 21:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs mit :) Azt hiszem a videó az nehéz lesz elsőre mert ez egy HIIT edzés, igaz hogy a legjobb zsírégető de kezdésnek nehéz lehet ha nincs kondi.

Ha nem tudod végig csinálni nézz egy könnyebbet, nehogy túl pörgesd magad, de a heti 4x az OK :)

sok sikert.!

2014. aug. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sima tészta helyett durum; fehér kenyér helyett teljes kiőrlésű, magvas, tönköly vagy rozs; péksütikből a nem csokis, porcukros, ilyen-olyan töltelékes; szendvicsekbe hús és zöldség stb. Szóval lehet javítani a dolgokon, ha nem tudod teljesen elhagyni őket.
2014. aug. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek :)

Próbálok majd az étkezésre is erőteljesen odafigyelni!

Azért egy kis kondim van, mert mindig csámpáztam magamnak itthon valamit, más videókra, de úgy gondoltam, hogy ehhez fogok ragaszkodni, csak éppen nem olyan intenzitással csinálom, ha nem bírom annyira... Szerinted(/tek) így jó?

2014. aug. 27. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!