Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetek anorexiás, ha egy...

Lehetek anorexiás, ha egy kicsit telt vagyok?

Figyelt kérdés
Jelenleg a testsúlyom normál és telt között van, de most hülyeség nélkül én ténleg nem halnék bele az anorexiába. Szerintem ilyen dindibb embereken az anorexiának csak annyi hatása van, hogy lefogyasztja őket, ami nekem nem ártana. És lécci ne mondjátok, hogy nem döntés kérdése, nekem nagy akaraterőm van, főleg ha ilyesmiről van szó ( sajnos ), szal őszintén válaszoljatok : lehet egy dundibb csajból anorexiás ?? Köszi mindenkinek !
2010. jan. 16. 22:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mi az az anorexia? A kóros soványság, amikor már kb 30 kiló vagy de még mindig kövérnek látod magad.

Pl.

[link]


http://www.youtube.com/watch?v=qFbYW6bNViw

2010. jan. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
nem leszel anorexiás nyugi :) ha olyan nagy az akaraterőd akkor eddig miért nem fogytál le??? inkább a nagy akaraterődet a sportolásra fordítsd!
2010. jan. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Betegség az anorexia, súlyos agyi betegség. Nem tudsz leállni a fogyásról
2010. jan. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Ó, te lány. Az anorexia betegség. Te ne akarj beteg lenni, hülyeség.Pont arról szól, hogy az az anorexiás, akinek téves képzetei vannak a testéről, csontvékonyan is kövérnek képzelik magukat. És az emésztésük is gallyra megy.

Viszont megelőzheted, hogy elhízz! Mozogj többet, figyeld, mit eszel.

2010. jan. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kövér, kedves válaszolók, normál vagyok, csak szerintem dundi vagyok, szal ezért tettem fel igy a kérdést és ha a válaszotok igen lett volna akkor az a normál testalkatra is vonatkozik, nem ? :-) a baj csak az, hogy még nem kaptam választ ...
2010. jan. 16. 22:21
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez így hülyeség amit írtál:


"Szerintem ilyen dindibb embereken az anorexiának csak annyi hatása van, hogy lefogyasztja őket"


Dundibb csajbók akkor lesz anorexiás, ha nem tudja abbahagyni a fogyást mert téveszméi vannak és mindig kövérnek látja magát a tükör előtt.

2010. jan. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
az anorexia nem választás kérdése. ez nem úgy működik, hogy te kitalálod, hogy na holnaptól anorexiás leszel. látszik , hogy nem vagy tisztában a fogalmakkal. ha dundi vagy akkor kezdj el sportolni és kicsit kevesebbet enni, ennyi.
2010. jan. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%

utálom a wannarexiásokat. vagyis a divatanorexiásokat.

ez egy betegség,értsétek már meg végre. és nem 30kilósan lehet valaki csak anorexiás,van akit 50kilósan is kórházba kell vinni. ennyi. nem kilóktól függ.

és ha annyira anorexiás akarsz lenni,akkor egy ideig bírni fogod,hogy ne egyél,de utána tuti hogy felzabálod a fél hűtőt,és visszahízod. és nem fogod mégegyszer ugyan azt csinálni,mert rájössz hogy hülyeség volt. na ez a nagy különbség közted és egy igazi anorexiás között,aki BETEG. hogy ő újrakezdi.

egy ednos.

2010. jan. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Most vagy nagyon ostoba vagy,vagy 10 éves......Édes istenem
2010. jan. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Divatanorexia,beszarok b*zmeg.Én divatskizofrén akarok lenni,léééégyszííííííí anyuuuuu!!!!!
2010. jan. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!