Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázók! Ti teljesen...

Fogyókúrázók! Ti teljesen kiiktattátok a fehér kenyeret, péksüteményeket, krumplit, stb az étrendetekből?

Figyelt kérdés
Délután és este mit szoktatok enni általában? Mozogtok valamit a fogyi mellett? Ha igen, akkor mit és melyik napszakban?

2014. aug. 30. 12:29
 1/7 anonim válasza:
100%
Kenyeret igen, a többit csak mértékkel fogyasztom.Általában natúr joghurtot gyümölccsel vagy sajtokat, sonkát zöldségekkel,salátát.
2014. aug. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a fehérkenyeret teljesen,mértékel a krumplit csak vizet iszok és heti 4-5x mozgok de amúgy mindent eszek csak mértékel
2014. aug. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Heti 1x eszem egy vékony szelet kenyeret, vagy egy kis adag spagettit.

Heti 6x mozgok vmit. Hétfőn 45 perc séta, kedden és pénteken 2-2 óra kézilabda, szerdán edzőterem, csütörtökön 45 perc futás, szombaton 45 perc séta vagy futás, attól függ, mennyire vagyok fáradt. Néha beiktatok egy kis teniszt is, de sajnos ritkán találok hozzá partnert. Mindig munka után szoktam, 6-7 óra körül.

Edzés előtt csirkés, edzés után tonhalas salátát eszem, vagy fordítva:)

2014. aug. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Beny_kid válasza:
15%

Az én ajánlatom:

-Este 6 ut. ne egyél

-Sokat biciklizz, fuss stb (sportolj)

-Mérséggel egyél.

UI: Ez nálam bevált: 2 hónap alatt 10kg-t fogytam!!!! (naponta sportoltam több mint 4 órát)

Ja és nem muszáj kiiktatni ezeket az ételeket, csak ne egyél belőlük túl sokat!

2014. aug. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki még egyszer olyan blődséget tanácsol, hogy este 6 után már nem kell enni, azt megkeresem, és fenékbe billentem. Nagy bullshit!

ÉN a fehér kenyeret kiiktattam, már nagyon néha jól esik egy vékony szelet kenyérből készült pirítós reggelire. Tk kenyeret eszek, de azt sem túl gyakran, igyekszem mellőzni az ilyeneket. A volt kedvenc pékségemben isteni finom pizzás csigát készítenek, egyelőre ellenálltam, de csaló napon lehet hogy egyszer engedek a csábításnak :)

Délután néha zöldséget vagy tojást eszek, este általában túrót. Vagy délelőtt vagy késő délután, inkább este szeretek mozogni.

2014. aug. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Beny_kid remélem csak trollkodot, nehogy elhidd!


Én mindent eszek, semmit nem iktattam ki, kiegyensúlyzottan táplálkozom így a fehérkenyér és a csoki is belefér az étrendembe.

2014. aug. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, teljesen, mivel nekem csak a kifejezetten szénhidrátszegény étrend biztosít némi esélyt a fogyásra. Glutént nem is tervezek többé enni (azért valami különlegesség itt-ott néha biztos lesz), a krumplit meglátjuk, valaha nagy kedvencem volt, de másfél éve nem hiányzik, elvétve előfordul egy pici, de nem hoz lázba.


Délután ebédelek, ez kb. mindig zöldségétel, nem is tudom, mi mást tudnék enni. Ezenkívül magkenyér és szénhidrátszegény édesség szokott előfordulni. Kissé sok ételcsoportot zártam ki, de nekem ez is elég a változatos étkezéshez, bár nem az alapanyagok terén. Ja és többnyire gyümölcsöt is itt eszem, így jön ki és amúgyis ekkor tudom, hogy belefér-e :)


Próbálok mozogni, kevés sikerrel. Naponta sétálok (többet kéne, a 9 órás hegyi teljesítménytúrák már jelentenek valamit), néha biciklizek, tegnap és ma pedig kicsit csákányoztam sittet lapátoltam/egész és fél B30-as téglákat dobáltam a konténerbe. Mondjuk ez inkább fáraszt, még izomlázam se lett.

Ha edzek, az mindig éjjel jön össze, pedig nem azt tervezem. Tornázok és súlyzózom, a napi átlagom 10 perc alatt van. Ezen még dolgoznom kell.

2014. aug. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!