Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem bírom rávenni magam a...

Tomeszka kérdése:

Nem bírom rávenni magam a fogyókúrára és a hasizom erősítésre, mit tegyek? Én egy 16 éves fiú vagyok.

Figyelt kérdés

2014. szept. 1. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudod rávenni magadat, akkor ülj a tv elé, és zabálj chipset...

Az akaratod a tiéd, nem a miénk.

2014. szept. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű, megtanulod hogy kell kajálni majd betartod. Tessék:

[link]


Heti 3x elkezdesz edzeni. Hétfő-szerda-péntek, mindig ugyanabban az időpontban, ha van kedved ha nincs. Amikor látod az eredményt 3 hónap múlva, akkor fog csak leesni, hmm ez megérte, megdolgoztam érte. 25 perced csak van.

https://www.youtube.com/watch?v=1919eTCoESo

5 perc pihi majd ez

[link]


De nem kell ezt sem csinálnod, légy kreatív és találd meg magadnak a megfelelő edzést.

2014. szept. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nincs mit tenni, akaratgyenge kis pötschsapka vagy. fogadd el, és kész.
2014. szept. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan voltam mint te... csak én erőt vettem magamon és felemeltem a dag*dt se**em. Most 3 hónap után jól érzem magam a bőrőmben. Amikor kimegyek futni jó érzés tőlt el. Ha ránézek a testemre, büszke vagyok magamra hogy ezt én értem el saját erőmből és nem ajándékba adták. Vagy később jön meg az eszed... vagy reménytelen esett vagy. 1 biztos sok betegségtől, szenvedéstől kíméled meg magad a későbbiekben.
2014. szept. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!