Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mar teljesen el vagyok kesered...

Mar teljesen el vagyok keseredve.3 nyanvadt kilotol szeretnek megszabadulni, es nem megy sehogy sem. Heti 3szor megyek kondozni, probalok odafigyelni a kajara, de meg sem mozdul lefele. Ez az 5. het hogy csinalom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. szept. 3. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Megfelelő az étkezésed? Megfelelő az edzésed? Megfelelő a pihenésed?


Szerintem nézd meg őket, mert szerintem ezek közt van a hiba.

2014. szept. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, én is pont három kilótól nem tudok megszabadulni... Úgy tűnik, ez az utolsó három a legnehezebb. :S
2014. szept. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A pihenes az biztos nem eleg, mert oosze vissza dolgozom, ha hajnalos vagyok, akkor 3 kor kelek....es igen olyankor tobb szenhidratot fogyasztok, mert az tart ebren, de probalom edzessel kompenzalni. Pedig csak 3 kg, es nem mozdul :(
2014. szept. 3. 20:53
 4/8 A kérdező kommentje:
Meg egy kerdes, ha mondjuk 3 kor kelek, olyankor kb 19 orat vagyok ebren, akkor is be kellene trtani napi 12-300 kaloriat, mert ez nekem olyankor lehetetlen.
2014. szept. 3. 20:56
 5/8 A kérdező kommentje:
Elirtam 1200-1300 kaloria akart lenni
2014. szept. 3. 20:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Gondolom, akkor logikusan többet használsz. Ha a tested jelzi, hogy több kell, akkor egyél többet, persze. 1200-1300 amúgyis nagyon kevés étel, persze nem tudhatjuk, Számodra mennyi. Szénhidrátdúsan nekem 2000 is kevés lenne (OK, van is feleslegem, bizonyára súlyosabb vagyok Nálad).

Nem tudsz változtatni valamin? Kevesebb szénhidrát, pl.? Energia persze kell.

S akkor lehet nagyon nehéz az utolsó 3 kiló, ha mondjuk igazából teljesen jó s súlyod, csak épp Te egész vékony akarsz lenni... Nyilván fogalmam sem lehet, erről van-e szó.

2014. szept. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen kifelejtettem a sulyom, ami egy fontos info 170/65 Tudom, hogy nem a vilag vege, de a zsir az sok rajtam, es abbol szeretnek lefaragni
2014. szept. 4. 15:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem megy le ez a 3 kiló. Arányaiban hasonlóak vagyunk 160 cm 55 kg
2015. márc. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!