Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen hasznos módszereket...

Milyen hasznos módszereket ismertek? Hogyan lehet gyorsan és természetesen megszabadulni a fölösleges kilóktól?

Figyelt kérdés
Saját módszereket is írhattok, és kérlek ha saját tapasztalatból írsz légy szíves írd meg nekem hogy mennyi időbe telt azzal a módszerrel leadnod ...-kilót? A válaszokat előre köszönöm és várom!

2014. aug. 12. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Én az egészséges életmód nevezetű módszert ajánlom, heti 1kg, ha túlsúlyosabb vagy akkor 2kg is lemehet.
2014. aug. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Így csináld: [link]

Kb.fél év,-16 kg,kockás has...

2014. aug. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Utolso:


"Táplálék-kiegészítők


Ne legyél előítéletes és ne félj tőlük."


Mi mast irhatna egy fokent taplalekkiegeszitoket arulo oldal?! :D :D :D

2014. aug. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó! Még jó,hogy ezt írják. De miért is kéne félni a tápkiegtől?
2014. aug. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Osztom az első válaszát. Én is az egészséges életmódra szavazok.


Lehet, hogy léteznek gyorsabb megoldások is, de ha különböző diétákat, fogyókúrákat nem lehet hosszútávon csinálni. Nem véletlenül kúrák ezek. Időszakos dolgok. Persze, biztos jó valamire, de ha abbahagyod, mert ugye hosszútávon lehetetlen tartani, akkor szépen visszajönnek a kilók. Ellenben az életmódváltás annyit jelent, hogy egészségesebben élsz, jobban megválogatod az ételeket, amiket megeszel, egészséges ételeket készítesz, sok vizet iszol, rendszeresen mozgol stb. Ez viszont tartható hosszútávon, így bár nem a leggyorsabb megoldás, kétség kívül az egyik leghatásosabb, hiszen kevesebb eséllyel jönnek vissza kilók.

2014. aug. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez van leírva a belinkelt cikkben, csak kirészletezve...
2014. aug. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát!
2014. aug. 12. 23:13
 8/8 anonim válasza:

Kicsit későn írok, bocsi..:(

Én 2 hónapja diétázom és edzek mert kiderült, hogy beteg vagyok és kéne fogynom. 2 hónap alatt 4 kilót kellene leadnom és mondta is az orvos, hogyha többet adok le akkor nagyon le fog szidni.. Most 10 kilónál járok.

Napi 10 km biciklizés, semmi zsíros, cukros, nagyon sós kaja. A GI ne legyen nagyon magas. Ajánlom a Norbiupdatet, igaz drága, de nekem nagyon sokat segített.

Minden szidja, nem értem miért. Nem átverés. Ha az lenne én sem lennék most 80 kiló.

Még mindenképpen le akarok adni 10-15 kilót:)

2015. jan. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!