Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ehetek ilyen ételeket ébédre...

Ehetek ilyen ételeket ébédre fogyókúra közben? (lent)

Figyelt kérdés

Párolt csibemell kukoricával és gombával+ köret, jégsaláta.


Rántott tök tejföllel.


főtt krumpli.


ilyesmik, vagy esetleg valami tippek?


2011. aug. 29. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem tipikusan diétás ételek, de ha odafigyelsz a többi étkezésre, beleférhetnek.
2011. aug. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem csoda hogy nem igazán fogyok:S de valami tippek?:SSS légysziiiiii! nagyon fontooos :(( mert már teljesen kétségbe vagyok esve :(((
2011. aug. 29. 22:10
 3/8 damork01 válasza:
32%
a főtt tojás a legjobb fogyókúrás étel
2011. aug. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a kukorica és a krumpli szénhidrátban gazdag étel. A tejföl pedig zsíros. (és a köretek is rendszerint hizlalnak pl. rizs, krumpli, nokedli)
2011. aug. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első jó lenne, ha a kukoricát kihagynád. A többi tiltólistás.
2011. aug. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A főtt tojás mint legjob diétás étel,ezzel veszekednék...


Ehetsz rántott tököt tejföllel,de akkor a többi étkezésedet igazítsd úgy hogy beleférj a napi kalóriamennyiségedbe. A kalóriaszámolást nagyon tudom ajánlani. Próbálj meg olyan ételeket enni amiben pontosan tudod hány kcal van.

Mert ha később idejösz és megkérdezed hány kalóriát tartalmaz egy negyed táltól több de felétől kevesebb fasírozottas lencsefőzelék,na arra nemtudunk válaszolni...

2011. aug. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én ezeket szoktam ebédelni, nagyon finomak és változatosak:) ja és fogyok de biztos lesz aki beleköt majd

zöldségleves-sok sok zöldséggel, főleg karfiol, brokkoli, répa, fehérrépa, paprika, paradicsom, hagyma szóval olyan mindent bele leves, van hogy teszek bele kockákra vágott húst is ha van itthon majd petrezselyem

tojásleves, fűszeres paradicsomleves, zöldborsóleves, zöldbableves, gombaleves, gulyásleves-pulykahús, nokedli nélkül, családnak nokedlivel:)


főétel:

töltött cukkini zöldségekkel(szóval a csónakba paradicsom, hagyma, gomba, karfiol, paprika kerül)-ez nagyon finom laktató, tetejére mozzarella light

ugyanígy túrót, darálthúst, csíkokre vágott csirkemell, kockázott sovány sertéshússal szoktam megtölteni, majd a cukkinire paradicsom+hagyma+light mozzarella

(a darálthúst rizzsel+tojással+fűszerrel dolgozom össze)

ugyanezt lehet hagymával, paradicsommal, tökkel, padlizsánnal, krumplival megtenni

pörkölt-nem a zsíros változat hanem jó hagymásan, paradicsomosan, paprikásan és és sok vízzel engedem fel+rizs zöldségesen vagy zöldségsaláta/savanyú

főtt krumpli+sóskamártással+főtt hús

spenótfőzelék főtt tojással

tökfőzelék pulykapörkölttel

paradicsomos káposztafőzelék sertéssülttel

saláták csirkével/pulykával/sertés-marhahússal, hallal, mozzarella light golyókkal, tojással

zöldségfasírt(tepsiben sütve)+rizibizi+saláta stb

töltött paprika/paradicsomos húsgombóc-paradicsom fűszeresen itthon paszírozva

zöldséges-husos pizza(vékony tönkölybúzás tészta-házi paradicsompüré+sonka+mozzarella light+csirke avgy főtt hús csíkozva+brokkoli, gomba, hagyma, paradicsom, fűszerek pl bazsalikom

párolt lencse/borsó/bab/gomba+csirkemell mustárosan

zöldséges tojásrántotta-minimális olaj

nasi: zabpelyhes túrógombóc, zabpelyhes kekszek/felfújtak, zabpelyhes palacsinta, zabkása, gyümölcssali joghurttal, 1-2 kocka étcsoki, fahéjas tejberizs gyümölccse-így nem kell cukor

kölesfelfújt gyümölccsel

zöldség, gyümölcschips

karikákra vágott krumpli sütőben megsütve rajta hagyma, paradicsomkarika, mozzarella light sajt

2011. aug. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező: mértékkel igen, és ha nem minden nap. A csirkemell viszont nagyon jó, akár minden nap is, ha nem unod meg, azt is lehet változatosan persze

Utolsó: szerintem jól csinálod, mert kreatívan megoldod, hogy mindig finomat egyél, és úgy is tudsz fogyni, nem csak a monotonitás.

2015. márc. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!