Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Felsorolnátok olyan ételeket,...

Felsorolnátok olyan ételeket, amik nem hízlalnak, esetleg levisznek a kilóimból? De így név szerint, mint pl. puffasztott rízs. Na meg mondanátok olyan sportokat amiket lehet élvezni, és még lefogyaszt?

Figyelt kérdés

2014. szept. 25. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:

A puffasztott rizs biztosan nem tartozik ezek közé. A párolt répa, a grillezett csirkemell, a savanyú uborka, sonka igen.

Sportok közül a kirándulás, túrázás, otthoni kinectezés, esetleg tollaslabda, csónakázás (napi rendszerességgel), fallabda, tenisz.

2014. szept. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Zöldség, ami nem keményítő tartalmú. De nem létezik fogyasztó étel, minden attól függ egész nap mit ettél.

Sportnál, meg amit élvezel, az neked kell megtalálnod. Én futok, de most ha te nem élvezed, akkor sokra mész vele :D

2014. szept. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hal, csirkemell, brokkoli, sárgarépa, zeller.

Én úszok, lovagolok és táncolok. De azt nem tudom hogy te mit élveznél, neked kell tudni.

2014. szept. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Közhely, de minden hizlal, ha sokat eszel belőle. A legkalóriaszegényebb ételekből ez szinte lehetetlen, viszont jóllakni is nehéz velük...

Az én legfogyókúrásabb ételeim azok, amikben 5-600 kalória van 100g-onként, de azok is csak akkor, ha nem eszem belőlük túl magam s nem eszem melléjük egy csomó szénhidrátot. De még velük is nehéz lenne, ha nem ennék zöldségeket, amik ugyan szénhidrátosak és nem laktatnak, de azért kellenek nekem nagyon... Az étrenden (s mozgáson, testi jellemzőkön) múlik a fogyás, nem egy-egy kiragadott ételen, amit eszel. Az inzulin miatt a zsíros szénhidrátszegény dolgok előnyösek, nassnak a kalóriaszegényebb zöldségek... Van, akit a rostok telítenek (valamennyire mindenkit, azt hiszem)...


Mozgás? Ki mit élvez. Én súlyzózni és túrázni szeretek :)

2014. szept. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amivel jol laksz es fogysz is:

zoldsegek,csirkemell,teljeskiorlesu pektermekek,csirkemllsonka,turo,naturjoghurt,kefir,stb.

A sport? én az insanity-t ajanlom leizzadsz tole alaposan,de 2 honap alatt megformal,és elvezed is :D

en legalabb is elvezem,a szomszedom mar nem :( nezz utanna

2014. szept. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak ismételni lehet: amit megeszel, az mind hozzájárul a hízáshoz. Nem feltétlenül a sport az, ami lefogyaszt, hanem a nagyon intenzív mozgás, amikor fokozódik a vérketingés és több oxigén jut az elégetendő anyaghoz. Jó az aerobik és a tánc is, amik társas tevékenységek, van aki ezt kedveli.
2014. szept. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!