Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koleszban hogy lehet fogyókurá...

Koleszban hogy lehet fogyókurázni? Mit ajánlatok? Sport? Megoldható a főzés.

Figyelt kérdés

Kollégista vagyok és eldöntöttem, hogy fogyókúrázok.

Főzni tudok,de sajna nem tudom megvenni a legdrágább dolgokat amik kellenének. tudnátok írni egy bevállt vagy javasolt étrendet?

nem sok lehetőség van egy koleszba sportolásra,de aki tud írjon ajánlatot, tanácsot...minden tanácsot elfogadok köszi :)


2014. szept. 29. 00:19
 1/4 anonim ***** válasza:
-én úgy fogytam le,hogy csak azt ettem amit ott a menzán adtak,és semmi mást,nuku főzés,
2014. szept. 29. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

semmilyen draga dolog nem kell a fogyokurazashoz. Egyel kevesebbet, mozogj tobbet.


Gondolom kocogni el tudsz menni a koleszbol is.

2014. szept. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
dugjanak naponta többször is :) a legjobb zsírégető...
2014. szept. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kellenek drága dolgok. Amit magadnak főzöl, abban legyen kevesebb szénhidrát, a drága bolti édességeket és üdítőket hagyd ki, de akár minden nem egykomponensűt is, ahogy én csinálom - bár én nem vagyok kolis. Tojást, jobbára szezonális zöldséget, olajos magvat eszem és most, hogy keményebben veszem a fogyást, sokkal kevesebb megy el ételre, mert kevesebbet eszem. Sosem költöttem napi ezernél többet az amúgy elég élvezetes ételeimre (már az alkalmi éttermezést kivéve, az nyilván más), de jelenleg jóval alatta vagyok, pedig most sem eszem keveset. Igaz, zsírral könnyű, az még kókuszzsírral is elég jó ár/kalória arányú. Csirkére nem telne (max. ilyen napi 10 dekákra, de azzal mit érnék?), de azt nem is szeretem.

Nem tudom, mik az anyagi lehetőségeid, igényeid, ízlésed... Egy olyannak, mint én, a durva szénhidrátcsökkentés való. De van, akinek nem.

2014. szept. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!