Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A jóga fogyaszt? Mik a tapaszt...

A jóga fogyaszt? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mondjuk a többi sporthoz viszonyítva mennyit ér. Eddig úsztam. Ahhoz képest gondolom nem éget úgy kalóriát, ugye?
2010. jan. 21. 18:11
 1/2 anonim válasza:
Sztm nem mert az csak egy iszom erősítő torna a fitness az fogyaszt de azis sok mennyiségben hidd el próbáltam xd:D
2010. jan. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 maundrel ***** válasza:
hát én sem vagyok egy jóga szakértő. Én úgy szoktam hogy Hétfő-Szerda-Péntek - en Norbi Fitnesz Kick-box, vagy Czanik Balázs - Capoira aerobik és ezek mellé Leg Magic. A többi napon pedig jóga. Nekem nagyon tetszik, mert olyan nyújtásokat csinál hogy az elképesztő, remélem hogy egy idő után már én is így tudom majd kinyújtani a végtagjaimat :D Szóval sztem érdemes csinálni, de hogy fogyaszt -e azt nem tudom, én nem hiszem (bár én nem is a fogyás miatt csinálom)De ha kb 10 kiló felesleg van rajtad akkor sztem vmi "erősebb" sportot válassz
2010. jan. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!