Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki tudtok tartani a diétátok/f...

Ki tudtok tartani a diétátok/fogyókúrátok mellett?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok hány emberben van önkontroll, hány ember ambiciós itt. Mennyire tudjátok követni az egészséges táplálkozás szabályait és mennyire kerülitek a " szemetet " ( gyors kajákat ) ?
2010. jan. 21. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
nem felénél másikba kezdek
2010. jan. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mindig vétkezem....:P Bár egyre kitartóbb vagyok mostanában.
2010. jan. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én speciel elkezdtem, és csinálom bármeddig... Most éppen 8 hónapja, hogy elérjem a formámat. Ez alatt egyszer ettem egy mekis almás pitét, egyszer tiramisut, és egyszer pizzát. De azt is kibírtam volna simán, hogy ne egyem meg... Csak hát meg akartam :) Egyébként meg ezt egy életen át így kell csinálni többé-kevésbé. Ha meglesz a formám, akkor az lesz, hogy továbbra is egészségesen fogok táplálkozni, és néha ha becsúszik egy kis szemét kaja, akkor ha látom, hogy híztam rögtön kicsit szigorítok... ennyi. Simán lehet csinálni. Akaraterő.
2010. jan. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én 3-4 napnál sosem bírom tovább:S
2010. jan. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de szerintem a fogyásra "meg kell érni". én pl egy csomószor fogyóztam, aztán 2 hét után abbahagytam, visszahíztam... most meg már kb 5 hónapja fogyózok, le is ment 15 kiló. Tök jó, mert nagyon meglátszik az alakomon, mindenki mondja h milyen sokat fogytam meg hogy büszkék rám :)

egyáltalán nem szűröm ki a "szemét kajákat". ma is csipszet ettem :D

ja igen ez azért van mert nem eszek ebéd után semmit.

szóval reggelire etten csipszet, tízóraira joghurtot, ebédre főttet meg csokit és vége

2010. jan. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!