Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok le?

Hogyan fogyhatok le?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok 156 cm magas vagyok és 63 kg. Erős csontozatom van. Van rajtam felesleg. Hogyan fogyhatnék le? Kérlek ne irjátok hogy ilyen korban ezzel ne foglalkozzak. Most napi szinten 1 órát sétálok a kutyával és minden másnap tesi órán tesizek.Ennél többet nem tudok mozogni mert sok a leckém. Reggelire kenyeret eszek valami szalámival. Ebédre amit anyukám csinál és vacsorára zöldséket szoktam vagy ami ebédre volt. Ezeken a dolgokon mit változatassak hogy legalább 5 kg-ot le tudjak adni?
2010. jan. 21. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia írsz privit? ha van msn-ed akkor fogyhatnánk együtt:)
2010. jan. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az "erős csontozat" a tévhitek ellenére nem azt jelenti ám, hogy nehéz!!! Csak úgy mondom... ez a cucukák kedvenc mentsvára.... hogy nehéz a csontja!

Egy átlagos felnőtt férfi csontváza 12 kg... női 10kg... Szóval az erős csont tök jó, mert nehezebben törik... viszont súlyra esetleg pár deka a különbség egy törékenyebbhez képest. Első éves anatómia SOTE :)

2010. jan. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az erős sontozatot arra irtam hogy nem kicsik a vállaim meg stb. Nem a kg-ra.
2010. jan. 21. 19:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Na írsz?:)
2010. jan. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már irtam.
2010. jan. 21. 19:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Oké:)
2010. jan. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!