Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek így lehet izomvesz...

Szerintetek így lehet izomvesztés nélküli fogyást elérni? Többi lent.

Figyelt kérdés

18 éves, 185cm magas, 83 kg vagyok. Kb 12-13% testzsírral. Intenzíven street workoutozok. Arra gondoltam mivel nem nagyon tudom pénzben tartani a fehérje bevitelt úgy fogok neki a diétának hogy: 1) elhagyom a vacsorát vagy ha nagyon kell zöldséget eszek ((mondjuk ezt 2 hét))

2)a reggeli hejett gyümölcs vagy zabpehely ((ezt fojtatásban a 3. héttől))

3) szénhidrát csökkentett ételek, valamint oliva olaj

4) amint csak tudok csökkentettben és ráállok a fehérje bevitelre amennyire tudok.



Azt tudom hogy nagyon lassan fog lemenni a felesleg ha fog (ugye erre akarok leginkább választ kapni) azért csinálom így mert gondolom én így fokozatosan minimalizálódik az izom veszteség.


Valamint az ebéd :) azt eszem amit főznek ezen még nem tudok nem is akarok változtatni csak ha muszáj.


Hogyha szerintetek hülyeség és ugyan azt érem el vele mintha egyszerre váltanák mindent akkor megköszönném ha írnátok.



2014. szept. 30. 20:29
 1/5 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Egy apróság. Mi a célod? 12-13% testzsír az tulajdonképpen tökéletes. 10% alatti testzsírnak már nincs értelme, sokáig nem is egészséges megtartani.
2014. szept. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hogy is írjam, izomrostok látszódjanak, kockahas, valamint a vállammal van egy kis gondom talán így formásabb lenne. körülbelül ez. Azt is belevettem, hogy ugye hosszutávon egy kemény diétát nehéz és mint ahogy írtad egészségtelen megtartani, így ha szépen lassan másznak le a kilók ,nem tudom mondjunk havi 1 kg-ot az nyárra tökéletes lenne csak lekéne száradnom és annyi.
2014. szept. 30. 20:41
 3/5 A kérdező kommentje:
[link] Erre a szinte gondoltam
2014. szept. 30. 20:43
 4/5 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Te érzed. Mondjuk ezzel a módszerrel nem fog sikerülni szerintem. Az intenzív sztrít vörkáut nyilván segít, de azt eszem ebédre ami van... És ha dióstészta? :D Az nem segít. Mondjuk még fiatal vagy nagyon. Meg reggelire is a gyümölcs meg zabpehely... Helyette inkább 3 tojás, kevés zöldséggel.
2014. okt. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azt példának írtam, a sok szénhidrát helyett. De persze nem kizárólag csak azt enném. Az ebéd.. hát ezért gondoltam hogy visszafogom a kaloria bevitelt mondjuk a vacsora megszüntetésével. A reggeli meg mondjuk h full diétás lenne Ugye irtam h nem az a célom hogy 2 hét alatt fogyak 20 kilot, fokozatosan, es akkor az ebed jonne ugy ide hogy kaloria bevitel és innen jott az hogy talán nem az izmokból “taplakozik“ a test, es mivel a kalori bevitel csokken igy igy is tehat fogynom kéne. nm tudom, remelem nem tul zavaros :) ekezetekert bocsi (telefon)


Aztan max ha nem sikerul akkor beprobalok egy normalis dietas etrendet.

2014. okt. 1. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!