Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyárig letudok fogyni normális...

Nyárig letudok fogyni normális alakra?

Figyelt kérdés

Helló.

Kaphatok esetleg egy részletes leirást az ételekröl mit,mennyit hogy egyek... Nagyon hálás lennék!!!

Nemrég kezdtem neki egy fogyókúra + edzésnek.

Edzések: Hétfő-Szerda-Péntek-Szombat Hétköznap: 100 felülés,50 fekvő támasz,50 gugolás,30 lábemelés.Hétvégén: 200 felülés,100 fekvő támasz,100 gugolás,50 lábemelés,

Ugy 3-4 évig a gép fogságába voltam. Most egy kicsit probálok lasitani napi 2-3 órára a napi 8-10 órárol és edzeni is elkezdtem.

Fogyókurázni szeretnék de sajna nem tudom mit egyek. Reggelire,Ebédre,Vacsira. 10 edikes vagyok és reggelente felkelek 5:45 kor egy meleg citromos tea vár, elindulok a suliba ott érkezésem után leülök és 2 szendvicset megeszek, ezekután 2 óra mulva megint 1 szendvics 1 óra mulva még egy. 12:00 14:00 között pedig ebédelek a suliba. 1 hete kezdtem a fogyókúrát sajnos nem tudom, hogy beválik-e? mert most reggelire citromos tea de már csak 2 szendvics és egy csomag extrudált kenyér (kétszersült féle) ezután edéb (mindig változó) ebédtöl vacsi-ig semmi (esetleg viz, egész nap azt iszok ugy 1 litert suliba, itthon ugy még egy liter) vacsi meg 3-4 db tükör tojás. nem tudom, hogy jó-e? esetleg kaphatnák valami részletes leirást? hogy lefogyjak nyárig? Nagyon szépen köszönöm :)

Magaságom: 180 cm

Testtömeg: 85-90kg Között mozog most 87 kg félévig nem hiztam se fogytam csak 85-90 kg között mozogtam.

Alkat:Mackos (sokan mondják nem is látszik rajtam semmi de én nekem van 3-4 hurkám :D )



#edzés #diéta #fogyókúra #kalória #nyár #evés #Le tudok fogyni nyárig? #87kg
2014. jan. 18. 17:52
 1/1 anonim ***** válasza:

A tükörtojást hagyjad,és igyál több folyadékot,ha fogyni akarsz legalább 3 liter legyen,természetesen csak cukormentes.

Szép mennyiséget csinálsz felülésből,de egy gond van vele:a kockákat elfogja lepni a háj(tapasztalat).

Először cardio edzéssel fogyjál,utána kezdjed a felüléseket,mert máskülönben nem sok eredménye lesz,de azt is megteheted,hogy heti 4 cardio a többi pedig az amit leírtál.

2014. jan. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!