Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha este háztartási kekszet...

Ha este háztartási kekszet eszem mennyire hízlal?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt nem lehet így megmondani, azt sem írtad, hogy egy darabot eszel vagy egy zacskónyit. Amúgy rá van írva a csomagjára a kcal.
2010. jan. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

6-7 dbot am néztem igen de semmire nem megyek vele nem vagyok ennek a híve ink 3 féle változást ismerek ebben kb

nem hízlal kicsit nagyon

2010. jan. 22. 20:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem, amit írtál. Minek nem vagy híve? Nem hülyeségből van ráírva a kalória.
2010. jan. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell minden este degeszre enned magad keksszel, és akkor nem lesz baj.
2010. jan. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valamiért az a téveszme terjed, hogy a HÁZTARTÁSI keksz nem hizlal. De igen. Attól még, hogy csak olyan egyszerűen néz ki, teli van cukorral és liszttel. 1 szem keksz amúgy sem számít, csokis sem, lekváros sem, semmilyen sem. De egy kekszet senki sem szokott enni.

Amit fent ajánlottak, igazán jó tanács. Nézd meg, hány kalória van benne és hasonlítsd össze valami fogyis kajával.

2010. jan. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!