Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A rizs es a konzerves kukorica...

A rizs es a konzerves kukorica (egyutt) hizlal?

Figyelt kérdés
Szeretnek fogyni.Ez a ket etel egyutt nagyon hizlal ha mozgok mellette egy kicsit?Ha igen akkor tudnatok nekem egyszeru(!) elkeszetisu etelekek?Elorre is koszonom:)
2014. okt. 11. 07:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden élet akkor hízlal, ha többet eszel belöle, mint amennyi energiát lehasználsz, ezért olyan nincs, hoyg valami hízlal.


A risz is meg a kukorica is aránylag kalóriadús élelmiszer, ha sokat eszel belöle és keveset mozogsz, akkor valószínüleg hízol töle, ha keveset eszek, akkor nem.

2014. okt. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocs, ahogy látom elég sok betüt sikerült felcserélnem...
2014. okt. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ilyennel tömegelek csak úgy mondom, és nem csak nagyon rossz választás fogyáshoz, de igen drága is. Kukoricát (és minden ilyesmit) fagyasztva vegyél, vagy frissen nyilván.


Egyébként el vagy tévedve. Ha fogyni akarsz követni kell egy nagyon komoly rendszert az étkezések terén, és mozogni SOKAT. Na jó nem sokat, de minden nap egy óra kemény edzés egy nap kivételével. 3nap kondi és 3 nap kardió.

Na nem kell beszarni, úgy sincs rajtad egy gramm izom se, elég az elején a kondi meg a pihenés másnap.


A rizs és a kukorica kombinációja 100g vegyes arányban szerintem olyan 55g széngidrátot és kb 5g növényi fehérjét tartalmaz, és ez egy nagyon pici adag ám, és nincs benne semmi értékes.


(IZOM)Tömegnöveléshez 5*testsúlykg grammban és 2*fehérjében(állati forrásból származó).


Megkímélek neked egy kis időt, és rájövök helyetted, hogy ez igen drága móka lesz, és a legolcsóbban úgy jössz ki, ha fagyaszott mexikói zöldségkeveréket csirkemellet és barna rizst veszel.


Elhiszed nekem, vagy mutassak egy képet a koplalós(kukoricás riszes) és a kondis alakról?

[link]

A jó alakhoz nem kell súlycsökkentés.

2014. okt. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!