Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az almaecetet hogyan használha...

Az almaecetet hogyan használhatom a diétámban?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy minden étkezés elött? És mennyit? Tényleg hatásos?Köszönöm.
2010. jan. 23. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak azt ne hidd el senkinek ,hogy az almaecet le fog fogyasztani .Semmit nem ér diéta és mozgás nélkül,én kipróbáltam azért merem ide írni.
2010. jan. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Önmagában nem használ semmit. Én is próbáltam, evés előtt egy kanállal egy pohát vízben. Ez eltelíti a gyomrod, kevesebbet tudsz majd enni, és az anyagcserét is gyorsítja valamennyire, de csak ez szerintem nem elég a fogyáshoz.
2010. jan. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Van könyv,ami ezzel foglalkozik, nézz körbe könyvesboltban, esetleg könyvtárban. Én a receptek miatt vettem meg az egyiket, Klaus Oberbeil: Fogyókúra almaecettel.

Eredményt viszont nem tudok mondani, mert nincsen szükségem fogyásra, így nem tartom be a könyv többi utasításait.

2010. jan. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2. hozzászólóval tökéletesen egyetértek. Ja, és az íze nem valami finom, még egy pohár vízben feloldva sem.. Sztem nem lesz a kedvenc italod. (nekem sem használt, 2 hónapig minden nap 3x 3 kanállal ittam egy pohár vízben oldva).
2010. jan. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 3 hete diétázom és tornázom mindennap, csak hallottam róla..enélkül is elég jól haladok :)De megpróbálom.
2010. jan. 23. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!