Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindegy hogy hogyan iszom az...

Mindegy hogy hogyan iszom az almaecetet?

Figyelt kérdés
Azt mondták hogy vízben kell hígítani, de én megiszom csak az almaecetet és utána rá iszok vizet. Állítólag ez így nem ugyan azt a hatást eredményezi. Ez igaz?
2011. ápr. 1. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Basszus, nem ám megiszod higítás nélkül. Kimarja a nyelőcsöved. Meg amugy sem hatásos.
2011. ápr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne idd magában.Nekem is azt mondták,hoy semmit sem ér.Figyu,inkább mozogj napi fél órát.Tornázz kocogj,bicikli,esetleg hulahopp karika.....
2011. ápr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
te hülye vagy? eleve kamu az egész, de így még a nyelőcsöved, szájnyálkahártyád is tönkrevágod, nem is beszélve a fogzománcodról
2011. ápr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a kedves válaszokat, nem vagyok sem hülye, sem értetlen. naponta mozgok és tornázok, a kérdésre kérnék válaszokat és nem jó tanácsokat, sem személyes megjegyzéseket.

az hogy kinek vált be és kinek nem, változó.

2011. ápr. 2. 00:28
 5/8 anonim ***** válasza:

20.30 vagyok.


Akkor idd az almaecetet.....Idd higítás nélkül.Ahogy neked jól esik.....

2011. ápr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem értem mi a problémád, egy egyszerű kérdést tettem fel és egyből mindenki rosszindulatúan kezd beszélni...
2011. ápr. 3. 11:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, h a hatásán változtat-e, h higítva iszod-e vagy sem. Én reggel, éhgyomorra 2 dl vízbe szoktam tenni 1-2 evőkanál almacetet, és még rögtön utána is szoktam inni egy pohár vízet, mert nagyon utálom az ízét. Úgy vettem észre, h használ az emésztésemnek és a narancsbőröm is csökkent. Anyukám úgy itta, ahogy te, de neki nem vált be.
2011. ápr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

végre egy hasznos válasz! :D

köszi, akkor megpróbálom én is hígítva, nekem is az a gondom vele hogy utálom az ízét.

2011. ápr. 6. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!