Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyfolytában enni akarok....

Egyfolytában enni akarok. Hogyan győzzem le?

Figyelt kérdés

Már híztam 5 kilót... Nem vagyok éhes, nem igényli a szervezetem, mégis teletömöm magam. És nem egészséges dolgokkal, hanem édességgel főleg. Ha szomorú vagyok, vagy épp boldog, rögtön az édesség után nyúlok.. Napi 1 tábla a minimum.

Hogyan győzzem le? Segítsetek kérlek!


2014. okt. 12. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Foglald le magad!

Tanulj, dolgozz, menj a barátaiddal ilyen jó időben kirándulni/biciklizni, iratkozz be egy sportórára vagy ami érdekel.

A lelki hiányod tedd elsőnek rendben!

2014. okt. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sowilo ***** válasza:

Nem azért rossz ez neked, mert nem nézel ki jól hízottan. Nem sok embert érdekel, hogy nézel ki. Sokkal inkább az egészséged érdekében kellene változtatnod. Napi 1 tábla csoki az rengeteg, majd hogy nem lapáttal öntöd magadba a cukrot. Olyan cukrot, amiből naponta 0g-ra van szükséged. Jó esélyed van a cukorbetegségre, szív és érrendszeri problémákra, meg egy rakat más nyavalyára, ha ezt sokáig folytatod.


Elsősorban akaraterőre van szükséged. Nyugodj meg, nincs olyan, hogy egészségtelen dolgokat igényel a szervezeted. Olyan van, hogy hosszú idő alatt rászoktattad magadat a cukrozott édességekre. Szerencsére könnyebb róla leszokni, mint a cigiről. Csak két hétig bírd ki ezek nélkül, utána már könnyebb lesz. Ha ezt 3 hónapon keresztül tartod, már rájuk sem fogsz tudni nézni, alapjában véve az ízérzékelésed meg fog változni.

2014. okt. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sowilo ***** válasza:
Ja, és a legfontosabb: NE FOGADD EL MAGAD! Ne hallgass az elsőre. Mi ez a mentalitás? Kövér vagy, beteg leszel, káros anyagokkal tömöd magad, de te ennek örülj, mert ez vagy te? Mi van? Az egészséged a tét. A szar táplálkozást nem tudod sporttal kiváltani. A sport akkor működik, ha megvan a megfelelő táplálkozás. Szar kaja mellett a sport van akinek segít a kinézetén, de nem ez a gyakori. Ráadásul a szervezetedet még ugyanúgy cseszni fogja a szar kaja.
2014. okt. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3: mielőtt beszólsz valakinek, pontosan olvasd el, mit is írt...
2014. okt. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sowilo ***** válasza:
Azta, bocsánat, elmegyek majd szemészhez. Ma már két "fogaddelmagad" kérdést válaszoltam meg, azt hittem itt a harmadik... :D
2014. okt. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Érzelmi evő vagy, ha ez most jött ki rajtad, akkor valami nagyon megterhel, amit meg kéne találni és megoldani.
2014. okt. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Már dolgozom rajta, és csokit már napok óta nem ettem! :)

2014. okt. 28. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!